Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bevallod, hogy gyakran itt...

Bevallod, hogy gyakran itt vezeted le a feszültséget?

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert nem így van.

Épp ellenkezőleg. Többször volt, hogy teljesen nyugodt voltam és kiegyensúlyozott, mert a való életben hála Istennek semmilyen atrocitás nem ért (vagy nem vettem róla tudomást), erre épp ezen az oldalon forrt fel az agyvizem és lettem feszült egy-egy primitív megnyilvánuláson, vagy kötekedésen. (Főleg azt tartom borzasztónak, ha valaki nagyon beszűkült látókörű és a saját módszerén kívül minden másról kijelenti, hogy az hülyeség, sz.r, és kacarászni való megoldás. Azt sem bírom, amikor valaki itt akar támogatást szerezni ahhoz, hogy mondjuk utáljuk és szidjuk közösen a barátnőjét, mert ő annyira felelőtlen anya, hogy a 10 hónapos babájával két csipetnyire megkóstoltatta a Kinder tejszeletet. Semmi értelme ennek. Gondolom a barátnőnek a szemébe nem mondta. Még ezer példát említhetnék.


Csak azt akartam ebből kihozni, hogy gyakran az említett dolgok miatt itt váltam feszültté és a való életben kezdtem levezetni, azután rájöttem, hogy ennyit nem ér.

2009. júl. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Senki nem mondja,hogy itt vezetik le a feszültéget!

Tudod miért?Mert sokan alapból idegbeteg anyukák amiatt,hogy van babájuk,gyerekük vagy éppen azért mert nincs...

Én bevallom szoktam veszekedni a sík látású anyukákal,és azokkal akik lehordjáka kérdezőket,mert ugye mi jogon!?

Na Látod egy picit most is tomboltam...

2009. júl. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem a feszültséget vezetem le itt! Inkább erőt gyűjtök az élethez, megosztom a bánatom, tanulok más hibáiból, próbálok jó tanácsot adni mindenkinek. Én azt nem szeretem, mikor írok valami választ és aztán aki addig aranyosan kérdezett hirtelen szemtelen nemtudommivé válik és felháborodik hogy mit írtam én neki, vagy épp más aki tanácsot akart neki adni, segíteni.

Nekem is szoktak néha fura és néha bunkó válaszok érkezni, mégsem akadok fel ezen. Elfogadom, hogy vannak ilyen fura emberek is és kész. De ha konkrétan leírják hogy nekik miért az a más véleményük van, akkor el szoktam rajta gondolkodni. Hiszen azért tettem fel a kérdést, hogy más szemszögből is lássam a dolgokat, hiszen itt sokféle ember van aki sokféleképpen látja a világot.

De pl ha válaszolóként látok olyan választ, ami nagyon csúnya, az ilyet nem szeretem. Akkor inkább ne írt volna. Ha valaki itt kérdést tesz fel, lehet neki ez a legnagyobb gondja most és nem arra van szüksége hogy még jobban bunkózzanak vele vagy bántsák.

De van olyan kérdés is ami csak úgy valakinek eszébe jutott és megkérdezi ha már meglehet. De ettől nem ez a legfőbb problémája, csak jó itt feltenni a kérdést. mert válaszra talál.

Úgyhogy én itt vezetem le a feszültséget, de nem olyan értelemben ahogy kérdezted. Ha itthoni problémám van és látok hasonló gondokkal küzdő embereket, pláne jó megoldásokat rá, akkor könnyebbnek érzem és így elmúlik a feszültség egy kicsit.

2009. júl. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!