Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Okozhat köztük feszültséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozhat köztük feszültséget az hogy egy lány már rég aztakarja hogy hívja randizni? 14/f

Figyelt kérdés
Okozhat két osztálytárs között feszültséget az hogyha a lány már rég azt várja hogy a fiú elhívja randizni de nemteszi mert ez a feszültség megakadályozza mert emiatt a fiú elbizanytalanodik?
2011. szept. 16. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez problem...légy tökös‼
2011. szept. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és hogyha ez csak véletlen és a lány nem akarja hogy elhívja a fiú randizni akkor milessz nem lesz ez így égő adnátok tanácsokat ezügyben
2011. szept. 16. 21:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. Add jelét, hogy mit akarsz tőle! Hajrá! :)
2011. szept. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem simán elhívhatod sétálni, hazakísérheted suli után. Ez már alapból egy jelzés. Nem szokás akárkit kísérgetni. Érj néha hozzá, mosolyogj rá, szemezz vele, figyeld, építsd a kapcsolatotokat! Ha mindez jól megy, akkor pedig nyíltan közöld vele! Bátorság, menni fog ez! 15/L
2011. szept. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

szemezek vele és aztmondja hogy idegesíti.

egyszer még a buszmegállóig is elkísértem de nem történik semmi nem találom jelét annak hogy kedvelne mégis úgyérzem mintha elvárna tőllem valamit hogy idegesíti valami lehet hogy más az oka ennek

2011. szept. 16. 22:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Szoktatok beszélgetni? Mit mond amikor nézed? Mármint elküld a jó fenébe? Illetve ketten voltatok amikor elkísérted a buszmegállóba? :)
2011. szept. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

néha szoktunk beszélgetni, de akkor nem küld el, csak nem akar beszélgetést kezdeményezni, de azt se jelzi hogy nem akarja fojtatni a beszélgetést.

egyedül voltunk amikor elkisértem

általában az van hogy amnikor ránézek ő visszanéz és úgytúnik mintha nemértené hogy mért nézek rá

2011. szept. 16. 22:25
 8/9 A kérdező kommentje:
ja és egyszer aztmondta hogy nem érdekli hogy mit mondok hogy általában nem szokott rám figyelni ha nem beszélgetünk
2011. szept. 16. 22:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Miből következtetsz arra, hogy nem érdekli, hogy ránézel-e? Mármint mit csinál? Mit kéne csinálnia? Beszélgetést én is ritkán kezdeményezek, ha tetszik az illető akkor még ritkábban. Viszont a beszélgetéseket élvezem vele.
2011. szept. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!