Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mosható pelus kérdés?

Mosható pelus kérdés?

Figyelt kérdés

Kisfiam 1 éves 11 kg. Most szeretnék áttérni moshatóra. Ha 3 éves koráig használja esetleg, szerintem még megéri. Kinéztem a coolababy zsebes pelust. Szeretném megkérdezni, hogy aki használja, hogy van megelégedve vele? Mekkora, jó lesz ez még sokáig nekünk? Mivel hogy elég nagy a bébi. Viszont a mostani papír pelusunk méretével egyezik a mérete nagyjából, és a papír pelus elvileg 25 kg-ig van írva, ami azért egy nagy gyereknél sem mostanában lesz.

Van erről tapasztalatotok? Minden érdekel!


2012. jún. 19. 08:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos a coolababy nem lett a kedvencem. Nem rossz, de pont amit írsz, lehet, hogy végig nem lesz jó a méret.

Nekünk a babyland (van ahol papoose,de ugyanaz) jobban bejött, azok nagyobbak is, szabása is valahogy jobb. De ízlések és pofonok, van aki meg pont a coolababyt dicséri. Alkattól függ, szerintem a coola inkább hosszú és általában lány babáknak jön be.

Azért ha mégis a coola-t választod, még biztos jó lesz sokáig, csak abban nem vagyok biztos, hogy végig.

Ha gondolod, segítek: Kérdezd meg, hogy egy adott kilós (16-18 kiló) gyereknek mekkora a csípő körfogata, combja és akkor le tudom mérni a pelust

2012. jún. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk van több Coolababynk, kislányom most 12 kiló, 85 centi, másfél éves, nem ázik, nekünk bejött.

2012. jún. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: én úgy használom, hogy egy saját betét felülre(nedvszívó) és egy bambuszos betét(nedvtartó) alulra.
2012. jún. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és a 1,5 évesednek ezekkel a paraméterekkel úgy gondolod, hogy még jó lesz egy darabig? Mert az én 1 évesem 11kg és 81cm.... hát ezért a kérdés...
2012. jún. 20. 11:42
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem engem kérdeztél,én az 1. válaszoló vagyok, 11 kilós, nyolvanvalamennyi centis babámra eddig még jó. Csak mo ndom, a szabása nem a kedvencem, de nem is használhatatlan
2012. jún. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
hivatalosan egyébként a coola egyméretes, vagyis "születéstől a szobatisztaságig" pelus, 16 kg-ig írják, hogy jó. Az meg még messze van
2012. jún. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

- vagy még ezt átbogarászhatod, ez kifejezetten a nagy méretű pelusokat taglalja.


- vagy regizz és kérdezz a "zöldfülű" topicban


Ezek jutottak még eszembe

2012. jún. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

[link]


előbb lemaradt

2012. jún. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Közben vettem próba darabot a coolababy-ből, és ha még olvassa valaki ezt a kérdést, akkor megírom, hogy bár még nem volt kipróbálva, még most mostam csak ki, de első benyomásra nagyon kényelmes, puha, nem kicsi egyáltalán, és szép is. A kisfiúra is jó, de ráadtam a 3 éves kiscsajszimra is, és rá is jó még bőven. Sőt a nem kisméretű 1 évesemre ráadtam, és egy patent híján a legkisebbre állított méret bőven elég neki. Tehát alulról a 3ból 2tőt kellett patentolni, egy szabadon maradt, a derekánál pedig teljesen le kellett szűkíteni. Pedig az én kisfiam az maga 1 évével kb 1,5 éves méret. És husi is. Hát kíváncsi vagyok még a használatra is. Ha bárki olvasná, információ jelleggel írtam most ezeket le.
2012. jún. 21. 09:16
 10/17 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, mert egész hasonló méretekkel rendelkezik az én kisfiam és 9 hónapos korától használjuk a coola-t, de már akkor teljesen szét kellett patentolni a függőlegesen állító patentokat. Pont most is egy coola van rajta, deréknál 2 patentot kellett kihagyni. Még azért így is bőven jó, de érdekes, hogy ekkora különbségek vannak. (pedig 11 kg ő is)


Te hol vetted a pelusokat?

2012. jún. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!