Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a névválas...

Mit gondoltok erről a névválasztásról?

Figyelt kérdés
Marcell mellé Bercel?
2012. jún. 20. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mármint pl. Kovács Marcell Bercel?

Vagy van egy Marcelletek, és a kistesó lenne Bercel? Mert akkor szerintem oké. :) A Bercel nekem is nagyon tetszik, és szerintem semmi probléma azzal, hogy az egyik Marci, a másik Berci. :)

2012. jún. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom, mint az első válaszoló. Ha második gyereknek lenne a neve úgy jó. Ha viszont egy gyerekről van szó, és ő lenne Marcell Bercel, az kicsit fura nekem.
2012. jún. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, van egy Marcellünk:)
2012. jún. 20. 12:49
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik :) Egy Marcim nekem is van :)
2012. jún. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja úgy már okés, hogy két gyerek kapja ezeket a neveket. Együtt egy kicsit nehéz lenne kimondani.
2012. jún. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bercelen lakom, úgyhogy mi ezen egy jót mosolyogtunk. (Ceglédbercel) Nekünk ez olyan, mintha valaki Szolnoknak, vagy Szoboszlónak hívná a babáját. A Marcell gyönyörű név szerintem.
2012. jún. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Páromnak is ez a baja ezzel a névvel. De nekem nem ez jut róla eszembe:)


Szinte minden nevet lehet csúfolni:

Buda, Zita(szita), Enikő(enni kől), Szabolcs, Zétény(Tétény), Emese(nem áll jól a szemese, Marci (Marci hevesen), és sorolhatnám.


Nekem tetszik, hogy Marci - Berci és a vezetéknévhez tökéletesen illik a Marcell és a Bercel is.

2012. jún. 20. 14:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyos páros a Marci - Berci :)

Nekem nagyon tetszik a Sámuel név, párom nem akarta, mert a vezetéknév is S-sel kezdődik. A második kedvenc a Dániel volt, gondolkoztam legyen-e két neve, de a S. Dániel Sámuel irtó hülyén hangzik (legalább mint a Kovács Marcell Bercel).

Úgyhogy megegyeztünk, hogy ha a második is fiú lesz, akkor egye fene ő lehet Samu.

De Lilla lett :)

2012. jún. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó én adnám így.
2012. jún. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!