Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Tii bevállalnátok 2 hét Egyiptomot egy 6 hónapos és egy 2 és fél éves kislánnyal? :)

2012. máj. 31. 23:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Én nem. A 2,5 éves még hagyján, de a 6 hónaposnak szerintem durva lenne még. (de ez csak az én véleményem).
2012. jún. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
én se :) sok a 2 hét is na meg a távolság is, Egyiptomot meg egyáltalán kis gyerekkel nem vállalnám be, nem hogy babával :S
2012. jún. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyiptomot nem. Még iható víz sincs, 6 hónapossal semmi értelme.
2012. jún. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
1. vagyok. Én pld. már első nap rosszul lettem a vacsorától, pedig nem érzékeny a gyomrom. Na most ha szoptatod még a 6 hónapost, egy ilyen otromba baktérium a tejjel is átmehet. Szóval inkább idén még ne (meg jövőre se) :)
2012. jún. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Mi 2 éve voltunk párommal,de Hiltonban nem volt gond a kajával :) És egy Görög országot vagy hasonlót?
2012. jún. 1. 00:18
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy Egyiptomban bacit nem csak a szállodában lehet kapni, hanem bárhol. :( Görögország már sokkal vonzóbb... :) Mi akkor mertünk először külföldre menni, mikor a kisebbik 1,5 éves elmúlt, addig csak belföldön voltunk, én úgy féltem, hogy mi van, ha valami történik és orvoshoz kell külföldön rohanni egy csecsemővel. De nem akarlak elriasztani :)
2012. jún. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Persze,bennem is benenm van ez a "félelem",de nálunk nagyszülők,rokonok mindenki Balatonon él és egész nyáron ott vagyunk és így annyira már nem buli. :D
2012. jún. 1. 00:24
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Egyiptomot biztos nem, a gyümölcsöt, salit azzal a vÍzzel mossák meg. Mi is kaja előtt töménnyel fertőtlenÍtettünk. Gyereknek nem lehet, inkább Görög, bár most az is rizikós az ottani helyzetben.
2012. jún. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
És még azt a külföldet is megszívtuk mikor először mentünk, mert egy olyan apartmant sikerült kapnunk, ahol idős emberek laktak mellettünk, és hát ugye a két kisgyerek - mit szépítsem - sírtak.. volt hogy éjjel is. És bedörömböltek az ajtónkon, hogy csend legyen! (ilyen gondunk már nincs, de akkor nagyon kellemetlen volt, és megfogadtam, hogy ha rövid időn belül utazunk velük valahova, csakis önálló ház jöhet szóba, mint szállás, mert ciki volt.. nem tudom szállodában mit csináltunk volna).
2012. jún. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
Hmm, hát én nem hiszem, hogy egy ilyen pici babával be mernék vállalni két hét külföldi nyaralást, bár ez attól is függ, hogy milyen természetű baba, mert vannak, akik sokkal jobban tűrik az ilyesmit. Én csak a sajátomból tudok kiindulni, ő nem szerette ilyen korban, ha nagyon kiszakadt a megszakadt ritmusból, környezetből. Balaton az még hagyján, megszokta egy nap alatt, de azért nem is lehetett vele olyan hű de nagy programokat csinálni, viszont ha én egyszer eljutnék Egyiptomba vagy Görögországba, akkor azért sok mindent szeretnék látni, ha már ott vagyok, ezeket meg még a négyévesem sem biztos, hogy sokáig tudná tolerálni :) 6 hónaposan tuti nem élvezte volna, de így senki más sem.
2012. jún. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!