Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon szomorú vagyok, hogy...

Nagyon szomorú vagyok, hogy tudnám átprogramozni magam, hogy ne gondoljak mindig a fiamra?

Figyelt kérdés
A fiam jövő héten lesz 4 éves, és 4 napja elment a mamához nyaralni, elég messze lakik tőlünk. És azóta egyáltalán nem akar velem beszélni, ami nagyon rosszul esik. A mama szerint jól érzi magát. Ma felhívtam mondtam tegye a füléhez a telefont, azt mondta nem akarok anyával beszélni soha többet. El is sírtam magam. A mama meg rám förmedt, hogy nem kell erőltetni jól elvan, hisz vele se akart beszélni mindig telefonon. Csak nekem esik rosszul ez? Mert a férjem is azt mondja, hogy jól elvan ne vegyem magamra. De már mindenre gondolok.Hisz olyan jó volt a kapcsolatunk annyira szeretett, pár nap alatt elfelejtene eldobna magától? Vagy tényleg velem van a gond?
2012. jún. 22. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért felejtene el? Az én lányaim imádnak telefonálni, de ha nagyon benne vannak valamilyen játékban, akkor sokszor nem akarnak beszélni senkivel. Ne aggódj, majd ha látjátok egymást, biztosan nagyon fog örülni.
2012. jún. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 krisztivan ***** válasza:

Veled van a gond!!:-) Nem kell ezt ilyen tragikusan venni.Párom kisfia is ilyen volt ennyi idősen,ha nálunk volt anyával nem akart beszélni,ha nála volt akkor meg apával:-))Megmagyarázta 1X:nem ééérek rá,nem érted!!!Ilyenkor Ők más dimenzióban vannak,majd ha nagyobb lesz akkor beszéltek,addig meg örülj neki hogy olyan jól érzi magát,hogy nem kell a telefonba sírjon,hogy :anya,vigyél haza!!

Nyugalom:-))

2012. jún. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kereszfiam is ilyen,nagyon anyás de a mamánál megszünik a világ..ott akert,a medence,a trambulin.. nővérem probálna beszélni vele skype-on is de akkoris csak rászól hogy ne zavarja már mert épp játszik:)

Nyugi,tuti imád a fiad és nagyon fog örülni majd ha mész érte!Addig meg RELAX!és örülj hogy jól mulat a kisfiad!

2012. jún. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Tényleg selejt vagyok:(igyekszem nem gondolni rá és örülni, hogy jól érzi magát
2012. jún. 22. 14:09
 5/7 anonim ***** válasza:

A fiam hétvégéken van a mamánál. Bőg, és belémcsimpaszkodik indulás előtt, de amikor már a mamánál van, akkor se telefon semmi.

Hagyom is. Az első nehéz volt, de azóta megszoktam. Itthon úgyis velem lesz, nekem adja a nagyölelést, amíg meg mamázik, addig mamázik.

2012. jún. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, arról nem is beszélve, hogy a Mamánál mindig más világ van! Ott olyat is lehet, amit otthon nem, a mamák "jobban ráérnek", mert ha a gyerek keveset van ott, akkor ilyenkor nyilván nem a kerítésfestéssel lesz elfoglalva, tehát több ideje van, mint Neked itthon a malomkerékben. Szóval ő most nyaral, nem ér rá Anyára :) Szórakozz inkább Te is! Csinálj olyat, mit a fiaddal együtt nem tudsz! Mozizz, menj el vásárolni stb.
2012. jún. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
biztos azért is ilyen rossz, mert ez az első alkalom, hogy ilyen sokáig távol van tőlem. De örülök, hogy kiírtam ezt a kérdést és megnyugodtam kicsit:)
2012. jún. 22. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!