Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptató anyukák! Szülés után...

Szoptató anyukák! Szülés után mikor jelentkezett először a menstruációtok, s utána milyen időközönként jött meg? Miben volt más, mint a terhesség előtti?

Figyelt kérdés
Köszi!
2010. máj. 2. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szept. végén szültem, nov. végén jött meg a menzeszem. Akkor egyszer megvolt, azóta semmi. Most 7 hós a kisfiam.

(de akkor nagyon erős vérzésem volt)

2010. máj. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekem 3,5 hós múlt kisfiam, mikor először megjött. kb 29-30 naponta jön meg, szóval egész jó. annyiban más, hogy amikor megjön, akkor sokkal jobban vérzek, mint régen (nekem azelőtt elég kevéske volt), de ez kb 24 óra alatt lezajlik, utána meg alig van meg.
2010. máj. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A 6. hét után megjött, azóta teljesen rendszeres, ugyanúgy mint előtte, csak a mennyisége nőtt :(
2010. máj. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem még semmi, 5 hónapja szültem, azóta szoptatok, éjjel-nappal 3-4 óránként.
2010. máj. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 11hónapos elmúlt a kisfiam, mikor először megjött, azóta havonta rendszeresen, igaz rövidebbek 1-2 nappal a ciklusaim, és mielőtt megjön 1-2 napi barnázok. Más változást nem észlelek.

2010. máj. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia!nekem 13 hónapos volt a fiam amikor megjött,aztán csak két hónap múlva akkor nagyon erős vérzésem volt aztán volt amikor 2-szer egy hónapban ,de most 25 napos a menszi,és most már nem fáj annyira a hasom,20 hós a babám.
2010. máj. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia, szülés után ugye 1 hétig még véreztem, majd annak elmúlása után 28 napra megjött és azóta is rendszeresen minden hónapban jelentkezik 30-as ciklussal. Sokkal enyhébbek a görcsök. Az első 9-et meg sem éreztem konkrétan. A 10. már azért némi nosztalgiával töltött el, de egy szülés után már nem veszem komolyan a menszi görcsöket. Most 1 éves lesz a fiam, és én 11.-jére élem meg nőiességem, pedig a manókám még mindig naponta 7-szer szopikázik. Más folyadékot még mindig nem fogad el.
2010. máj. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

15 hónappal a szülés után jött meg, de még most is szoptatok. Pontosan 2 évre az utolsó mensire:-))

Ugyanolyan, mint előtte, csak az első vagyis 0. peteérés nagyon padlóra küldött, de azóta semmi extra.

Pontos és normál 3-4 napos.

2010. máj. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem rögtön szülés után 30 nappal megjött! Nagyon mérges voltam, azt hittem még nyerek pár hónapot.

Most lesz aktuális a következő, kiváncsi vagyok...

2010. máj. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
MIND AHÁROM SZÜLSÉEM UTÁN 6 HÓNAPPAL EJELNTEKEZTT ELŐSZŐR AZ AELSŐ KETTŐ UTÁN RENDSZERESEN VOLT MSOT UTOLJÁRA KÉT HÓNAP VOLT A KETTŐ KÖZÖTT NEM TUDOM HGOY MÉG MI LESZ
2010. máj. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!