Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Missed ab. után mikor várható...

Missed ab. után mikor várható szövettani eredmény? Ha nem kapom kihez forduljak?

Figyelt kérdés

Valaki nem tudna segíteni ebben?

Ez volt az első missed ab.-om. A Dunaújvárosi kórházban azt mondták, két hét az eredmény. Azóta már majdnem 4 is eltelt. Kihez forduljak?


2012. jún. 25. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia...nagyon sajnálom,hogy ez történt veled!

A szövettani eredményt a kórházban az orvosodtól kell kérni,vagy ha nem volt "fogadott" akkor a műtétet végző orvoson keresztül.

Ki nem küldik és szivesen ki sem adják..és én már értem is miért.

Velem kikérette a körzeti orvos,amit nem értettek .. elmentem érte a kórházba,az orvosom mondta,hogy ide adja..de kérte,hogy ne olvassam el!

Komolyan még haragudtam is rá,hogy miért mond ilyet!

Igaza volt...elolvastam,szinte sokkot kaptam tőle!!! :(((

Nem tudom neked miért van rá szükséged?Vagy csak arra vagy kiváncsi,hogy mi történta babával?Sajnos sokszor egyáltalán nem tudják megállapitani...ne várj túl sokat!

2012. jún. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia..Hát sajnálom..Köszi a választ, arra vagyok amúgy igazából kíváncsi, hogy mi volt a baj a babámmal:( 29 hetesen halva született.:( azt mondták szüléskor hogy levélben küldenek valamit..Nem folt fogadott orvosom, ugyhogy majd megpróbálok érdeklődni az ügyeletesnél akinél szültem..Köszönöm a segítséget
2012. jún. 26. 09:17
 3/4 anonim ***** válasza:

22.57es vok

Annyira sajnálom...Ő már nagy baba volt...részvétem!!!!!!

A Te esetedben,valószinűleg azért csak kellene tudniuk valami!Az én babaám még picike volt....

Nem is tudom mit mondjak...:(

2012. jún. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm.:(hát bízom benne.:( sajnálom, hogy veled is ez történt.
2012. jún. 26. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!