Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11 héten elvesztettem a...

11 héten elvesztettem a babám. A doki szerint fél év múlva újra próbálkozhatunk, ha jó lesz a szövettani eredmény. Milyen lehet a rossz eredmény? Mit deríthetnek ki abból? Szedjek valamilyen vitamint továbbra is?

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom ami történt biztosan ki vagy borulva.Megállapíthatnak valamilyen betegségre utaló jeleket vagy akár a konkrét betegséget is,netán vírus vagy fertőzés is lehet.Az okátnem mindig tudják megmondani.Szerintem a vitamin nem árt.Volt valamilyen tüneted?
2009. júl. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Sajnálom ami veled történt, nagyon együtt érzek.Tavaly nekem is a 11.héten ment el a babám, nekem 3 hónapot mondott a doki,aztán ezt jól meghaladtam mert csak 11.hónapra lettem terhes, sajnos ez a babám is elhalt, most a 8. héten.A szövettanom jó volt.Szövettanból nem sok minden derül ki, esetleg fertőzés.Én egyenlőre abbahagytam a vitamint, majd ha ismét próbálkozunk előtte egy hónappal kezdem csak el újból.A második babánál nem is küldtek szövettanra semmit.Ez is érdekes...

2009. júl. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Egy vetélés még lehet véletlen, kde ettő már nem. Az orvos nem gyanakodott semmire? Én keresnék egy mésik orvost, ami komolyabban veszi a dolgot.
2009. júl. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ami történt. :( Nekem a 10. héten volt...

Én a műtét után, mivel gyengének éreztem magam, egy hónapig még szedtem a Gravidát és napi 1 500 mg-os C vitamint (Cetebe). Meg is erősödtem, de a mensim nem akart beállni, 3 hónap után meg kellett hozni gyógyszerrel... Úgyhogy most van az első normális próbálkozós hónapunk.

2 hónapja méhpempő kapszulát szedek, az a peteérésre is jó, és a méhnyálkahártya felépülését is segíti.

Minden jót!

2009. júl. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt vetélésem sajnos 2 ,egyik 9 hetesen a másik 8 .Az orvos nekem azt mondta 3 hónap mulva nyugodtan lehet próbálkozni habár mi mind a 2 terhesség között több mint 1 évet vártunk. Féltem ,hogy megént baj lesz. A 3 terheségem is nagyom rosszul indult 10-ik héten pecsételés kórház. De aztán nagyon jól viseltem végig. És most van egy 8 hós kislányom. Ja nekem azt mondta a doki a vetélés után ,hogy magne b6-ot nyugodtan szedjem a próbálkozás alatt is.
2009. júl. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom ami történt nekem lassan négy hete volt. 11 hetes voltam. Nekünk és fél évet kell várni. Szövettanból nagyon ritkán derül ki bármi is. Fel a fejjel kitartás. A vitaminokat pedig jó ha szeded.
2009. júl. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A dokim azt mondta elhalt a baba és emiatt "lökődött ki". Tünetem: először barnás folyás,végül vérzés. Ügyelet,ott mondták vetélés gyanú,erősödött (alvadt)vérzés ,aztán reggel fejezték be műtéti úton.
2009. júl. 14. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!