Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi fizetésből éltek meg 1...

Mennyi fizetésből éltek meg 1 baba mellett?

Figyelt kérdés

Albérlet? Szülőknél laktok?

Babára sokat költötök? Párod mennyit keres?

Te baba mellett tudsz dolgozni?


2012. jún. 27. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%

Szülőknél lakunk. Össz 130 ami bejön / hó.

Ezt magunkra költjük meg a babára legfőképpen! Nem számolom mennyit megy pelusra, bébiételre, tápszerre, ruhára, stb... egy hónapban, de nem kevés az biztos! Félretenni nem tudunk. Saját lakásról-házról álmodni se merünk. És valószínű h ez az egy gyermekünk lesz. Munkát mellette nem tudok vállalni, túl pici még.

2012. jún. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 15 hónapos a kisfiúnk, vissza kellett mennem dolgozni, férjem vállalkozó és kevés munkája van most... Hullámzóan keres, és sokat kell fizetni neki- járulék, APEH, stb..Eddig mindig nagyon sok munkája volt, de most sajnos nem. Saját házunk van, a CHF hitelünk havi 110.000 Ft. Gáz számlánk átalány: havi 50.000 télen- nyáron. (éves fogyasztásunk félmillió, az van elosztva 12 hónapra. Villany 20.000. - gyereknek fütöttünk villannyal is, az dobta meg.Tehát hitel+rezsi+benzin költség+ kaja majdnem 400.000 Ft.
2012. jún. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok- mi nagy házban lakunk, mi építettük, mert nagy családot szerettünk volna. (a kisfiúnk is nehezen lett, sok évet vártunk rá, úgyhogy nagy családunk már nem lesz sajnos...)
2012. jún. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Bár én még csak próbálok teherbe esni,mindenesetre előrelátóan tudok válaszolni. :)

Albérletben élünk,ide is várjuk majd a babát,legalábbis ha költözünk is,árkategóriában hasonlóba.

A párom netto 200.000-210.000Ft körül hoz haza,én 110.000forintot keresek. Az albérletünk 55.000Ft + rezsi.


Idővel persze szeretnénk saját lakást,dehát nem tudom mikor lesz rá lehetőségünk. A többire egyelőre nem tudok válaszolni.

2012. jún. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21:45-ös vagyok, ne rémülj meg a nagy költségünktől, azért van, mert nagy a ház. Azért kevesebből is meg lehet élni hitel nélkül pl.
2012. jún. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi is 130 ezerből élünk 3-an, plusz 5-5 ezer erzsébet utalvány és patika kártya. Patika kártyára vesszük a tápszert és a fürdetőket, utalványból húst. Apu besegít a rezsiben, ugyanis velünk él, mert anyu meghalt és neki nincs hova mennie. Így elvagyunk.

Nem tudok baba mellett dolgozni, nincs kire bíznom és nincs is hova mennem.

2012. jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk csak a Párom dolgozik,sokat keres,kisfiunk 20hónapos.Saját lakásunk van,saját autónk,befektetett pénzünk,egyéb megtakarításaink.A fiunkra elég sokat költünk,Párom próbál visszafogni,és igaza van.
2012. jún. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi saját házban élünk, de pont ezért a törlesztőrészlet rengeteget elvisz. Én nem dolgozom 15 hónapos babám mellett, de kerestem a lehetőséget, hogy keressek egy kis pénzt vagy legalább spórolni tudjak. Ezt találtam: [link]
2012. jún. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Mi kb. 320ezerből élünk meg- 65 az albérlet, 60 a három lakáskassza, mert lakásra gyűjtünk.Most várom harmadik gyermekemet.természetesen dolgozom, minden gyerek után visszamentem, és ha a kicsi másfél éves lesz, akkor is visszamegyek.Sokat spórolunk,dolgozunk nincs semmi hitelünk, megtakarítunk, a gyerekeknek mindenük megvan.
2012. jún. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Párommal együtt kb. 450 ezerből élünk, két gyerekkel. Saját házban. Gyerekekre annyit költünk amennyit nagyon kell, semmi extra (csak az átlag, kaja, ruha, ovi, bölcsiilyenek) nincs extra játék vagy csilivili ruhák.Amig otthon voltam agyerekekkel nem tudtam dolgozni.24 órában lefoglaltak.
2012. jún. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!