Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jelenleg 12 hetes terhes...

Jelenleg 12 hetes terhes vagyok, munkanélküli. Megéri kiváltani a vállalkozói igazolványt a baba születése miatt?

Figyelt kérdés
Két és fél hónap munkaviszony hiányzik ahhoz, hogy ismét kapjak 1 hónapnyi álláskeresőit. Októberben lettem munkanélküli, január közepéig kaptam álláskeresőit, azóta szociális segélyen vagyok, elhelyezkedni nem tudok (a baba miatt főleg esélytelen). Figyelembe veszik a 2011-es jövedelmemet, ha 2013 januárjában fogok szülni? Megéri bevállalni a vállalkozói igazolvány pluszköltségeit?
2012. jún. 27. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindig az igénylést megelőző évet nézik!

Ha 2013-ban szülsz és igényelsz, akkor a 2012-es évi jövedelmed veszik figyelembe!

2012. jún. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom az is fontos, hogy a szülés időpontjában biztosított legyél. Ami lehet munkaviszony, vagy álláskeresési.
2012. jún. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor nem marad más hátra csak az esélytelen munkakeresés...
2012. jún. 27. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!