Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek volt saját otthonotok...

Nektek volt saját otthonotok mikor jött az első baba?

Figyelt kérdés

2012. jún. 26. 20:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ez elég ritka, vagy a saját a banké.
2012. jún. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk van saját, ami persze a banké :)) Azaz hitelből vettük, de én értem a kérdést: nem laktunk sem anyóséknál, sem szüleimnél, sem albérletben.


Egyébként a gyk-t olvasgatva nincs akkor nagy szegénység, annyi huszonéves fiatal lakik saját, hitelmentes kertes házban, hogy csak kapkodom a fejemet. Volt elég sok kérdés ilyen témakörben és akiknek hitelük van, azoknak is max egy milla, de még azt is sokallják...

2012. jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
71%
Volt, de nem abban lakunk :) A páromnak is, és nekem is van saját ingatlanunk, de egy önkormányzati bérlakásban élünk, mert így volt a legegyszerűbb, és legpraktikusabb. A saját ingatlan majd akkor lép a képbe, ha sikerül eladni, és az árából veszünk egy kertes házat. Hitelt mi sem akarunk felvenni, mert bármi történhet, ami miatt nem tudnánk fizetni, és vinné a bank, kisgyerekkel nem szeretnénk kockáztatni.
2012. jún. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kertes házba, de 30 voltam.
2012. jún. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Két saját lakás mellé jár önkormányzati lakás?
2012. jún. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
29%
Hivatalosan nem, mert nem a miénk, hanem családtagé, akinek nincs rá szüksége, nekünk meg kapóra jött, mert abban a városban kell maradnunk még 2 évig, így nem kell utazgatni.
2012. jún. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Így már értem, mondjuk erre gondolhattam volna.
2012. jún. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen saját,hitelmentes.Természetesen a szüleimnek köszönhetem!!
2012. jún. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%
A mai fiataloknak vagy hiteles lakásukvan vagy alájuk tolták, másként ez nem megy, mert kizárt hogy valaki munkából összespórolt pár év alatt 8-10 milliót. (Bár nemrégibenegy 19 éves siheder azt próbálta bekajáltatni hogy ő diákmelóból egy év alatt összegyűjtött egy kétszintes családi házra valót és abban él...akkora volt a pofája mint egy lónak, de jól ki is lett röhögve :)
2012. jún. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
81%
Lehet jól kiröhögték,de attól még van egy saját háza...
2012. jún. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!