Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermeket szeretnék és pajzsmi...

Gyermeket szeretnék és pajzsmirigyes vagyok, ez még belefér? Vagy nagyon rosszat teszek?

Figyelt kérdés

2 hónapja kezelnek pajzsmirigy túltermelődéssel és napi 1 methotirynt szedek rá. Azoban úgy alakul számításom szerint az elkövetkező 1 hónap, hogy nem fogom szedni a methotiryint. (ennek oka van, nem írom most le)


utána találkozom csak a dokimmal kontrollra és ott kapnék ismét gyógyszert, de már a propocilyt kérem majd, mert nem akarom többé a másikat szedni, mert amellett nem vállalhatok gyermeket, ha jó is tsh-m.


csak a szívemre szedem a gyógyszert.


a kérdésm, hogy ez alatt az 1 hónap alatt nagy bajt teszek, ha nem szedek semmilyen gyógyszert a pajzsmirigyemre? Ártok vele a szervezetemnek?


Köszönön a válaszokat.



#teherbeesés #pajzsmirigy #pajzsmirigy túltermelődés
2012. júl. 2. 09:22
 1/2 anonim ***** válasza:
1 hónap alatt túl nagy változást nem okoz a propycil szedése, vagy nem szedése. Azt tudnod kell, hogy a nagyon alapcsony TSH-val nőnek a kockázatok. Szerintem akkor próbálkozzatok, ha a tsh-d beállt. Nekem is túlműködött a pajzsmirigyem és a lányom a 23. hétre született meg.
2012. júl. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

most fogy el a methotryinem és kb. 1 hónap múlva megyek a dokihoz propocilért. (nem tudom, hogyan kell írni)


még nem próbálkozunk, amíg nincs rendben a TSH-m

2012. júl. 2. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!