Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekülés kérdés, vélemények?

Gyerekülés kérdés, vélemények?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik biztonságosabb: Cam Gara gyerekülés menetiránynak háttal, vagy Besafe izi comfort x3 menetiránnyal megegyezően.

Most Cam Gara ülésünk van, amit hátrafelé használunk. Ezt az ülést sajnos nem tesztelte az Adac. Míg a Besafe-t igen,és a bekötési módja is szerintem biztonságosabb. De a gyereknek meg hátrafelé utazni biztonságosabb. Szóval kinek mi a véleménye?



2012. júl. 2. 11:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mennyi idős? Milyen kategóriás ülés? 0-13 kg, 9-18 kg?9 hónapos kortól már nem nagyon tudod bekötni menetiránynak háttal, mert nem

Fog férni a lába.

2012. júl. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

A cam 0-18-as a Besafe 9-18-as. És a kislányunk pedig 15 hónapos, és hátrafelé utazik és elfér a lába. Köszi a választ, de akkor pontosítok a kérdésen:

A Cam ülés lehet annyira biztonságos mint a Besafe azáltal, hogy menetiránynak háttal kötöm be?

2012. júl. 2. 12:31
 3/12 anonim ***** válasza:
Besafe egyértelműen biztonságosabb, nagyobb, tovább használható mint a cam.
2012. júl. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Besafe, azért amiket az előttem válaszoló leírt! 3,5 éves koráig használta a lányom, magas növésű, ha nem lenne ekkora, még simán jó lett volna neki tovább is.
2012. júl. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. De akkor is biztonságosabb, ha menetirány szerint kell bekötni? Most értük el azt a kort, amikor már ülhetne abban az ülésben, de most elbizonytalanodtam.
2012. júl. 2. 18:06
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez a besafe oldaláról van..azért voksol hogy menetiránnyal szemben sokkal biztonságosabb. Vicces lenne, ha pont emiatt a cikk miatt választanád a másikat :D


[link]


Az én fiam is háttal van bekötve, 14 hónapos. Cam Garat nem ismerem, nekünk Britax First Class Plus van.

2012. júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A mi Britaxunk nagyon hasonlóan néz ki...hát nem tudom..hátra felé bekötve sokkal biztonságosabb, én még mindig ezt mondom. Akár milyen jó a gyerekülés, ha a gyerek nyaka megrándul egy ütközésnél/nagyobb fékezésnél, azt a legszuperebb autósülés sem tudja kivédeni.
2012. júl. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én is a Britax-ot nézegettem még annak idején, csak élőben a környéken sajnos nem tudtam megnézni. Meg hát az jóval drágább volt. Ezért vettük a Cam-et, hogy majd jó lesz nagymamáék autójába, mi meg megvesszük a Besafe-t, ha már megfordíthatom. De még mindig úgy gondolom, hogy hátrafelé biztonságosabb.
2012. júl. 4. 15:48
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha jól érzi magát így is, akkor hagyd egyelőre. Én fiam mostanában kezdett el panaszkodni, de csak amikor beteszem, egyre nehezebb, mert elég hosszú. Helye még mindig van és ki is lát. Úgyhogy még én is várok a megfordítással.
2012. júl. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Én is afelé húzok, hogy még hagyom ameddig nem reklamál.
2012. júl. 4. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!