Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A terhességetek hányadik...

A terhességetek hányadik hetéig dolgoztatok?

Figyelt kérdés
Milyen munkakörben dolgoztatok? Ti akartátok így,vagy orvosi utasításra mentetek táppénzre?
2012. júl. 2. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ikrek, 8. hónap elejéig dolgoztam. Ha a dokin múlt volna, akkor a 3. hónapban karanténba zárt volna.

Irodai, ülő munka.

2012. júl. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
10. hétig dolgoztam, veszélyeztetett munkakör, 12.hét után nem is dolgozhattam volna. Illetve de mehettem volna irodába napi 8 órába, de olyan hely nem volt, meg amúgy sem mentem volna. Elvoltam itthon tök jól! :))
2012. júl. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%

Szülésem napján (40+5 nap) még dolgoztam. Államvizsgáztattam.

Egyébként már a 8.héttől otthon kellett volna feküdnöm, de úgy gondoltam, hogy az egyetemi óraadásaim nem terhelnek le egész nap.

A tanulók megértették, hogy nem írok fel mindent a táblára, de cserébe szabadidőmbe csináltam kivetítőre vázlatokat és példákat.

Ezeket nagyon díjazták és szerették. Leginkább ültem az asztalnál és onnan adtam le a 120-180 perces óráimat.

Nálam mindig telt ház volt. Ez kb. 350 főt jelent, így az ablakok non-stop nyitva voltak.

2012. júl. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
18. hétig, benzinkút, 3 műszak. A főnök nem engedett tovább dolgozni. Állítólag nekik meg van szabva, hogy 18. hetet betöltött terhes nő nem dolgozhat bentinkúton. Veszélyes anyagok, stb.
2012. júl. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Ja, és a fél kórház rokonait tanítottam. Úgyhogy eléggé figyeltek rám :))
2012. júl. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Első gyermekemmel 7,5 hónapig, ez június közepe volt, elég meleg is volt, meg a munkahelyemen a 2. emeleten volt/van a szobám, ahova már elég fárasztó volt felmenni, ráadásul napjában többször is meg kellett tenni. Most 28. hetes vagyok, még két hetet dolgozok, tehát most is 7,5 hónaposan fogok elmenni. Most egyrészt azért, mert még mindig a 2. emeleten vagyok és ugyanúgy fárasztó, de már a "nagy" fiam is oviszüneten van e héttől, meg a munkahelyemen is 2 hét múlva kezdődik a nagyszabi. Irodában dolgozom, ülök, gépelek egész nap. Az orvosom egyébként az első gyermekemmel már az elejétől kérdezte, hogy mikor megyek már táppénzre, mert előtte egy babát elvesztettem, most is kérdezgették már többször is.
2012. júl. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A 38. hétig. Maga a munka nem volt megerőltető, az állandó délutános (13-21 óráig) munkarend viszont brutális volt.
2012. júl. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
38.-adik hétig, de a 34.-től csak napi 6 órát, irodai munka. De nagy szerencsém is volt, mert könnyű terhességem volt és egyáltalán nem viselt meg, nem vizesedtem. Az orvos pedig azt mondta, nyugodtan dolgozzak, amíg jól érzem magam.
2012. júl. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok, de jó hogy itt semmi sem jó! Az se ha valaki semmit nem dolgozik és az sem, ha végig.


Nem mintha tehetnék arról, hogy kismama rendőr egyenruhát még nem gyártottak és törvény írja elő, hogy 12. hét után nem dolgozhatok! Lehet irigykedni, hát ha még azt is elárulom hogy végig 90 %-os betegállományt kaptam! :))

2012. júl. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!