Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tanítőnők, óvónők terhességete...

Tanítőnők, óvónők terhességetek hányadik hetéig dolgoztok, dolgoztatok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Én szeptember 3-án szültem, előtte végig vittem a csoportomat, mert mindenképpen szettem volna az évzáróig velük lenni, ui. nagycsoportom volt. Bírtam volna tovább is, de a nyári szünetben a mi ovink zárva volt és máshová kellett volna járnom, amit nem szerettem volna :( így táppénzre mentem inkább. Tehát június közepéig dolgoztam csak.
2010. márc. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem szeptember közepén derült ki a terhesség,de náthás-köhögős betegséggel indítottam-pontosabban a betegség épp kezdődött,amikor a teszt pozitív lett. Én másnaptól itthon maradtam. 2 hétig kúráltam magam,nehogy baj legyen,aztán meg maradtam táppénzen. A háziorvos és a nőgyógyász is ezt javasolta.

33 hetes óvónő

2010. márc. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én 6 hónapos koromig dolgoztam, igaz már az elejétől kezdve veszélyeztetett voltam, de jól éreztem magam. Most táppénzen vagyok, de már nem sokáig.:-)

35+4 hetes km

2010. márc. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Múlkor volt hasonló kérdés, jól le lettem pontozva, amikor lertam, hogy én hogy voltam... :)


Gyógypedagógus vagyok, halmozottan sérült gyerekekkel foglalkozom (látássérült, értelmi sérült, és mozgássérült is van köztük). A babára nagyon sokat vártunk, meddőségi centrumba jártunk, volt 3 sikertelen inszemináció, végülis spontán sikerült. Amikor még nem tudtam hogy babát várok, 2x hasbarúgot az egyik gyerek, megharapott egy másik, közben a harmadiknak bélférge volt, a negyedik anyukája meg hozta a papírt, hogy TBC-s. Amint pozitív lett a tesztem, azonnal itthon maradtam, és nem hinném, hogy rosszul döntöttem.

2010. márc. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
21:00 írója, miért lettél lepontozva? Teljesen egyértelmű a te munkahelyeden rengeteg veszélyes körülmény van.
2010. márc. 27. 09:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Én akkor mentem tp-re mikor nőgyógyász is megállapította, hogy terhes vagyok (6 hetesen), mert a főnököm azt mondta, hogy ne legyek ott a sok beteg gyerek között. A következő uh-on meg ki is derült, hogy ikreket várok és emiatt veszélyeztetett vagyok. Óvónő vagyok és "olyan" volt a csoportom( tetű, ótvar, serke, takony stb.)
2010. márc. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nemtudom miért, annyira nem is érdekel, csak furcsállottam. :) Épp tegnap beszéltünk a férjemmel, hogy egy cseppet se bánom, hogy így döntöttünk. Ott nálunk nem egy kismama vetélt el, vagy szült halva, az ok nem derült ki. Túl soknak tartom arányaiban... Csak 5 kismamáról vagy már anyukáról tudok, aki vetéléssel, illetve halva szüléssel fejezte be a terhességét. A legutóbbi ilyen akkor történt, amikor mi már a meddősélgibe jártunk. Ikrek haltak meg a 24. héten, és nem a vetélés van magasabb arányban. :(

Ha nem ilyen helyen dolgoznék szerintem tanítanék tovább is, szeretem a munkámat, meg a gyerekeimet is, de túl sok az előzmény. :(

2010. márc. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!