Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fővárosi Nagycirkuszban hová...

Fővárosi Nagycirkuszban hová érdemes jegyet venni?

Figyelt kérdés
Majdnem 4 éves a lányom, melyik részre vegyek jegyet, hogy mindent jól lásson? Tapasztalatok érdekelnének.
2012. júl. 4. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi szerintem nagyon jó helyen ültünk:

Ha nézed a kiosztást, akkor az erkélyülés, 9-10 es szám között az első sorban középen. szóval az erkély eslő sorában

remélem így érted.:)

2012. júl. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én szigorúan a legfelső sorba veszek jegyet mindig,egyrészt azért,mert ha ki kell mennünk pisilni,kevesebb embert zavarunk,másrészt azért,mert kiskoromban az első sorban ültem apámmal,a bohóc többször is kihívta őt,az elefánttal meg is "borotváltatta". Azóta menekülök a színpad közeléből:).

Tavaly a vizicirkuszon voltunk,mindent láttunk a gyerekek nagyon élvezték a legfelső sorból is.

2012. júl. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!