Angéla vagy Angelika?

Figyelt kérdés

Pár éve eldöntöttem hogy ha lányom lesz Angyalka lesz a neve . Most viszont hogy el kellene dönteni lassacskán a nevét belegondoltam abba hogy mi lesz ha felnő nem hinném hogy akkor annyira tetszene neki.Kislánynak nagyon aranyos név egy felnőttnek viszont nem is tudom.

Kerestünk egy olyan nevet ami hasonlít az Angyalkához.Az Angélára vagy az Angelikára gondoltunk és mi nyugodtan hívhatnánk Angyalkának. Én inkább Angéla párti vagyok a páromnak viszont az Angelika tetszik jobban. Szerintetek? A második név mindenképpen Erika lesz.

Angéla Erika vagy Angelika Erika A vezeték névhez mindkettő nagyon jól passzol


2012. júl. 5. 19:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A nővéremet is Angélának hívják, úgyhogy én az Angélára szavazok.:)

Amúgy szerintem, de ez az én meglátásom, ha Angelika Erika lenne, túl sok lenne a két név végén az -ika és nekem ez így nem tetszik. De ez csak az én véleményem, a döntés úgyis a tiétek, amúgy az Angelika is szép név.

2012. júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem egyik név sem tetszik igazán.DE az Erika második névhez az Angéla jobban passzol.Viszont nagyon jó,hogy az Angyalkáról letettél,tényleg nem jó felnőttnek.
2012. júl. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Angelika szebb, de tényleg sok lenne az Erikával. Így én is az Angélára szavazok.
2012. júl. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Angyalka: Nomen est omen. Jobb hogy letettél róla. Angélára szavazok.
2012. júl. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha ragaszkodtok az Erikához, akkor ahhoz jobban illik az Angéla
2012. júl. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Angelika nagyon szép.
2012. júl. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Angéla. Az Angelika nekem már egy kicsit túlzás. Az Angéla Erika jól hangzik.
2012. júl. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Angelika nekem szebb, van egy mese az Angelika hercegnő és a kobold, azt hiszem az a címe.

Az Angéla olyan kissebbségi név felénk.

2012. júl. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Angelika! Szerintem sokkal édesebben hangzik!
2012. júl. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Angéla.
2012. júl. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!