Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a fogtündér elviszi a...

Ha a fogtündér elviszi a kieső fogacskát, pénzt adjon érte cserébe?

Figyelt kérdés

A családon belül az egyik kisfiúnak kiesett az első foga. Mondta az anyja,hogy a fogtündér elvitte a fogát. Megkérdeztem a gyereket,hogy mit hozott cserébe? Erre ő: pénzt. A fogtündér elviszi a fogat és pénzt tesz érte cserébe a párna alá. A gyerek 5 éves. Szerintetek?

Kell a fogtündéres mese? És mit hoz(zon) érte cserébe????

Köszönöm, egy anyuka.



2012. júl. 5. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem aranyos dolog.:)

De biztosan nem horribilis összeget hagyott a fogtündér.Én mondjuk egy 200 tennék a helyére...:)

2012. júl. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk matrica volt a menő. Abból is az Ellias meg az a vonatos. Nem jut hirtelen az eszembe..
2012. júl. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk is jár fogtündér, de pénzt nem hoz. Apró játék, ilyesmi.


Most amúgy már 12 éves a lányom, és még mindig várjuk a fogtündért, de nyilván tudja, hogy nincs:-)) És most már könyvet kér cserébe.

2012. júl. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Az én keresztlányomnak a fogtündér 200ft-ot hoz minden egyes fogért, amit aztán beleraknak a malacperselyébe, és egy kis csokit. :)
2012. júl. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi nektek, akkor azt hiszem nálunk is fog jönni fogtündér. Mozog a két alsó foga, 5 éves. De én nem pénzt adok, inkább valami kis apróságot. A matrica nagyon jó ötlet,a fiam úgyis imádja a matricákat! Hasznosak a válaszok,tényleg, mennek a zöld mancsok is.
2012. júl. 5. 21:14
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk Pici Pacik meglepetéscsomagot hozott cserébe.(ezt kérte a lányom)De van olyan ismerősöm aki pénzt tett a fogért.
2012. júl. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk 6 éves a lányom,most esett ki az első foga,nagyon kínlódott vele,hetekig." darab 200 forintost hozott a tündérke,összegyűjti és vesz rajta valami emléket,szerintem könyvet.
2012. júl. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!