Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fogtündér fogászattal kapcsola...

Fogtündér fogászattal kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Hány éves kortól lehet vinni a gyerekeket csupán ellenőrzés és barátkozás céljából? Még nincs semmi baj.

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 21:30
 1/4 anonim válasza:
Én már 3 évesen elvittem a fogorvoshoz ,hogy szokja a környezetet ,persze elbolondították ajándékokkal pl.fogkefe levonós-ehhez persze szükséges a jó orvos is aki képes a gyerekekkel kommunikálni..kb 6 éves volt amikor nem a megszokott orvosunk volt mert helyettesítés volt ,nem kívánom senkinek /pedig dr nő volt a helyettesítő/de borzasztó gonosz volt és agresszív a gyerekkel el is jöttünk nyomban de a gyerekemnek lesújtó élmény volt ,alig tudtam visszaszoktatni a rendelőbe .El kellett vinnem a felnőtt rendelésre az én orvosomhoz aki megint tündi-bündizett vele és innét már nincs gond A lényeg az orvos választás ,mindenképp gyermekbarát doki kell aki nem csak követel hanem ad is Sólymika még választhatott a tömés színé felől is Szóval nagyon meg kell nézni kihez visszük először ,mert ez meghatározza a tvábbiakat
2010. jan. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez szerintem is nagyon fontos. Ezért is vinném már kezdetektől magánorvoshoz. És ez a fogtündér fogászat ezért tűnt elsőre szimpatikusnak.
2010. jan. 21. 21:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat hogy nem a kérdésre válaszolok de hol van ez a fogászat,?A kisfiam este óta nyügösködik fáj a kis foga!3 éves és ahogy belenéztem a szájába kezelés szükséges!Felhivtam a körzeti gyermekfogászatot ahová tartozunk de nem is ismerem és szívesebben vinnémk ilyen helyre amiről írtatok!Köszönöm
2010. jan. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]

Itt a cím is.

2010. jan. 22. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!