Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tudsz reggeltől estig...

Hogy tudsz reggeltől estig fáradhatatlan, türelmes, energiával teli lenni ebben a kánikulában? Pláne ha van két kis duracel nyuszid?

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon jól, boldog vagyok.:)

Megy a klíma, nincs meleg, délután meg medencézünk, fagyizunk:)

2012. júl. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég nehezen, főleg hogy a lányom egy örökmozgó. Bevallom néha elszakad a cérna, és olyankor lelkiismeret furdalásom lesz.De sokszor muszáj tűrni. Délután mi is medencézünk, jégkrémet nyalunk, kora este meg van amikor kimegyünk a játszótérre.
2012. júl. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk van pld hűtésünk, de ettől függetlenül ki kell menni az 50 fokba, ja, medence nincs, a fagyi meg max 1,5 percre hűt le egy kicsit.

Bár valszeg nem az én válaszomat vártad, de én gyűlölöm a nyarat, a meleget, és iszonyú rosszul vagyok, nem kapok levegőt pld, és ez nem hiszti sajnos:-(

Van két 20 hónaposom, akik, amellett, hogy "duracell nyuszik", nem bírják ezt a meleget, 3. hete hisztisek, én pld ma reggel már akkorát üvöltöttem rájuk, hogy azóta is fáj a torkom. Vettem me egy frontint, úgyhogy jelenleg jól vagyok.

Én majd akkor leszek BOLDOG, ha hideg ősz és tél lesz.

2012. júl. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
egyél sok gyümölcsöt. segít. nekem is van kettö gyerköc. a nagyobbik általában elmegy pár órára a nagyihoz. ez könnyebbség. olvasok mesét, rajzolunk,puzzle, a szobában is van medence ott lehülnek egy kicsit. délután kimegyünk az udvarra meg sétálni,fagyizni.
2012. júl. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nekem egy 2 évesem és egy 3,5 évesem van. Panel 30 fok bent apuka dolgozik estig mamák távol. A játszóteret már a hátam közepére kívánom. Fagyizni megyünk majd 5-6 felé de este 9-ig mást is ki kell találnom.
2012. júl. 7. 15:31
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
fürdökádba víz? remek pancsi, lehulnek,elfáradnak és még lehet alszanak is egyet.
2012. júl. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Sehogy... ma már én is kifordultam magamból, azóta is tök sz.rul érzem magam, hogy türelmetlen voltam és kiabáltam a nagyobbik kicsivel. Nyáron általában amúgy is utálom az egész világot, azt most hagyjuk miért.
2012. júl. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az alvással nincs gond most ébredeznek az ebéd utániból. De én ebbe a melegben olyan vagyok mint a mosott sz.r. Ők várják hogy pörögjünk játszunk menjünk én meg döglenék egész nap.
2012. júl. 7. 15:47
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem reggeltől estig, hanem hajnaltól éjszakáig kéne fáradhatatlannak, türelmesnek és energiával telinek lennem a két másfél évesem mellett.

Ébredéstől kezdve azon dolgozom, hogy majd egyszerre tudjam letenni őket aludni, egyformán kellemesen elfáradjanak. Most, hogy ilyen meleg van,a szokottnál többet, kb. másfél órát alszanak, nekem ez mennyország. Amint mindkettő alszik, ugrok az ágyba.

Ja, déli alvás előtt megfürdetem őket, én is zuhanyzom, így jobban esik az alvás.

Kora reggel és késő délután megyek ki velük, délelőtt séta, délután udvari pancsi.


Szóval kérdésedre válaszolva, én nem tudok olyan energikusnak lenni, mint kéne, napi három nagy kávét vedelek, mindenesetre próbálok mindig türelmesnek lenni, sokat nevetni velük, stb.

2012. júl. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két duracell nyuszi meg egy háromhetes manó van. :-)

Reggel fél hatkor kelnek, így ugye én is velük, ez azért jó, mert minden házimunkát megcsinálok, még mielőtt nagy meleg lenne. Utána egész nap benn vagyunk a lakásban, 4 után vagy strandra megyünk, vagy itthon medencézünk, iszonyat mennyiségű fagyi és gyümölcs fogy, főzni estére szoktam, napközben meg nem esznek semmit gyümölcsökön kívül.

Így, hogy semmi extra dolgom nincs napközben, egész jól elvagyunk.

2012. júl. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!