Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszul teszem, ha kánikulában...

Rosszul teszem, ha kánikulában nem veszem le róla a pelust?

Figyelt kérdés
16 hónapos és én itthon sosem veszem le róla a pelust. Nem szeretném, hogy mindent összepisiljen.
2012. jún. 27. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Valaki megszólt emiatt? Nekem elmúlt 2éves a fiam, de idebent még most is pelenkában van, meg akkor is, ha elmegyünk valahová. Csak az udvarunkon veszem le róla. Esze ágában sincs szobatisztának lenni. Ott pisil, ahol éppen éri a dolog, se bilibe, se wc-be nem hajlandó belepisilni.
2012. jún. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom 27 hónapos.Most próbálkozunk a szobatisztasággal.De egyenlőre eredménytelenül.:-(( Nem hajlandó se a bilibe se a wc-be(szűkítővel)pisilni.Ha nagyon meleg van akkor leveszem róla,most még ő is elengedi ahol ráérik.Én mondjuk ezen nem akadok fent mert a pisit fellehet törölni.Tavaly nyáron annyi idős volt mint most a tied,de már bánom hogy nem akkor vettem le róla a pelust.Lehet hogy már szobatiszta lenne.
2012. jún. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az én kislányom simán belepisil, belekakil rendszeresen a bilibe. Persze csak akkor ha ráültetem. Ha elfelejteném ráültetni időben (mondjuk nem is lehet nála kiszámítani hogy mikor is lenne az), akkor biztos bárhová odapisilne. Nem a parkettától vagy a járólaptól félek, hanem hogy felmászik az ágyunkra, kanapéra, fotelre, és odapisil. Azért nem vagyok folyton a nyomában.

Itt olvasom, hogy sokan leveszik a pelust a gyerkőcről, mert nem jó ha folyton abban van a nagy melegben. De csak engem zavar, ha pisis lesz az ágyunk?

2012. jún. 27. 21:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

2.vagyok

Ha már most ennyi idősen belepisil meg kakil a bilibe akkor nagyon jól halad.Ha most odafigyelsz akkor hamar szobatiszta lesz.A nagy melegben azért jó levenni róla mert szellőzik a kis feneke.

Az én kislányom nem pisil az ágyra,ehhez nem tudok hozzászólni.

2012. jún. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kislányom másfél éves. Nagy melegben pelus és body van rajta. O is mindenhova pisil, ezért nem is veszem le. Kint is pelenkában van, mert mindenhova leul, homokozik, kutyával játszik, nem szeretném, hogy felszedjen valami fertozést.
2012. jún. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Soha nem vettem le a fiamról a pelust 2,5 éves koráig, akkor kezdtük a szobatisztaságot. Semmi baja nem volt a melegben sem.
2012. jún. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ennyi idősen akkor vettem le rólla ha kint voltunk,akkor csak alsógatya és kész,odabent pelus volt mindíg.most érte el a szobatisztaságot a fiam 2.5 már alig vártam.
2012. jún. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kisfiam másfél éves, ma is fél napot kisgatyában volt, szám szerint háromban, mert mindhármat elintézte 2 óra leforgása alatt. :D Mivel idebent parketta és kő van, ezért nem érdekel, ha naponta többször is fel kell törölnöm, a kis gatyákat meg fél perc kiöblíteni, secperc alatt megszáradnak ebben a melegben. Pisi után papírtörlővel letöröltem a lábát, papírral feltöröltem, harmadik alkalommal (az általam előre odakészített papírral) saját maga megtörölte a lábát, és feltörölt, olyan aranyos volt. :) Úgy látszik, erre is jó ez a "tréning". Ráadásul a 2. és a 3. alkalom között hajlandó volt ráülni a bilire, amit egyébként nem szokott. Úgyhogy talán alakul a dolog, de azért gondolom beletelik még pár hétbe, de én úgy vagyok vele, ha sikerül ha nem, legalább megpróbáltuk.


Te érzed, hogy ez Neked/Nektek belefér-e. Ha attól tartasz, elintézné az ágyat, akkorra időzítsd a kisgatyás időt, amikor közösen játszotok (gondolom akkor nem az ágyon vagytok, hanem a földön), és akkor tudod kontrollálni, hogy ne menjen fel az ágyra.

2012. jún. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!