Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt olyan, aki HA-s tápszert...

Volt olyan, aki HA-s tápszert kapott (indokolatlanul), majd az orvos tudta nélkül más fajtát adott a babának, és azt még szerette is?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyém Humana HA startot kapott, majd HA 1-est. Aztán nyaralni voltunk két hete (8 hónapos a lányom), és az ottani DM-ben csak Beba 2-es volt, hát azt vettem. Ugyanúgy megeszi, mint a Humana-kat.
2009. júl. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom Beba HA Start Aktív-ot evett. Aztán Milumil HA2-t. Majd nem kaptam, vettem Beba 2 Aktív-ot, aztán Beba 2 + vaníliást. Most a Rossmann Babydream 2, és 3 van/lesz soron. Eddig mindet megette, egyiktől sincs baja.

8,5 hónapos.

2009. júl. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mi a toepfer 1 es tapszert adtuk egeszen 7 hos koraig es aztan valtottunk humanara abbol minden fele izesitesuet kapaott sot egy nap kap almasat is masik etkezesnel mar babanosat es igy tovabb.remelem nem artunk neki ezzel!!! 9hos a kiscsajszi.
2009. júl. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. júl. 11. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!