Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Használtatok/használt...

Anyukák! Használtatok/használtok Lady Cup-ot?

Figyelt kérdés

Érdekelnének a tapasztalatok ezzel az eszközzel kapcsolatban.

Amikor először hallottam róla akkor nagyon nem volt szimpatikus, de egyre jobban kezdek megbarátkozni vele.


Nektek bevált?

HA igen, miért, ha nem miért?


2012. júl. 7. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Nekem nagyon abszurdnak tűnik. Nehezen tudom elképzelni, hogy otthonon kívül higiénikusan lehetne használni. Otthonra meg minek.
2012. júl. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
pl. mert van, aki otthon is menstruál... én használok, főleg az fogott meg, hogy környezetvédő. eleinte fura csak.
2012. júl. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. 2-es, én is menstruálok otthon :) Csak otthonra feleslegesnek érzem, hiszen nem kell tanga, vékony, áttetsző holmi, semmi olyan, ami indokolná, hogy pl. ne használj betétet, vagy tampon.
2012. júl. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Én nagyon nem szeretem a betétet!!! főleg ilyen melegben!

Bármilyen tisztálkodás és sűrű csere sem biztosítaná számomra azt, hogy "tisztának" érezzem magam.


Viszont ez a lady cup nagyom meredek nekem...

Nem tudom elképzelni, hogy ott benne gyűlik a vér.

Amikor cserélni kell akkor ki kell önteni belőle?

Ááááááááááá....

Inkább maradok a jó öreg tamponnál :)

2012. júl. 8. 14:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem minden olyan variáció meredek, ami nem engedi, hogy kijöjjön, aminek jönnie kell, mert nem ott a helye. Tökmindegy, hogy egy gyapotdugóban vagy egy műanyag tartókában, de ott rohad az alvadt vér a testünkben!
2012. júl. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hááát azért nem rohad...


Ilyen melegben a betétben 10 perc alatt megbüdösödik a vér. Csak az nem érzi, hogy menstruál az illető aki nem akarja...


Sajnos nem egyszer éreztem ilyet pl. vásárlás közben.

Volt is véleményem...

2012. júl. 8. 21:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért, mit csinál a vér? Alvad, és romlani kezd. Elszaporodnak benne a bacik. Sehogyse jó, persze, a betétben is romlik, de legalább nem a testeden belül. Ha valaki rendesen tisztálkodik és cseréli a betétet, akkor nem büdös.

Mindegy, mindenki azt használ ,ami neki kényelmes és bevált. A Lady Cup kiszedésnél nem tudom elképzelni, hogy ne folyjon ki a vér. Nem tűnik túl gusztának, hogy ott folyik a kezeden, ahogy kipiszkálod.

2012. júl. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ki lehet szedni ügyesen, csak gyakorlat kell hozzá. első pár alkalommal a zuhanyfülkében vagy fürdőkádban állva próbáld. 2 ujjaddal megfogod, kicsit összeszorítod és húzod kifele függőlegesen tartva.


én a betétet utálom kegyetlenül, mintha pelenkázva lennék, soha egy perc tisztaságérzet...

2012. júl. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!