Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig használtatok babakocsit...

Meddig használtatok babakocsit? 20-24hónapos kisgyereknél használtok még? Ha igen mikor és mennyi időre?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 11:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26 hónapos a fiam, és napi rendszerességgel használjuk. Egy esernyő kocsink van. Messze lakunk a faluközponttól, meg ha megyünk vásárolni, akkor több helyre is megyünk, meg nagymamámhoz is megyünk, így a délelőttünk elmegy, hazafelé meg legtöbbször elalszik a kocsiban. Télen szeretném már elhagyni, remélem lesz hó és akkor szánkóra tudunk váltani, utána meg már nem fog kelleni.
2011. dec. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Márciusban lesz 3 éves a lányom és még használjuk. A bolt gyógyszertár doki az utca végén van egy jó km. Hazafelé már nagy hacukában nem bír jönni a gyerek én meg már nem bírom őt cipelni 23 hetesen.
2011. dec. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 wartburg353s ***** válasza:
Gondolom, ez mindenkinél attól függ, mennyire van rá szükség. A fiam 13 hónapos, de már idejét se tudom, mikor használtuk utoljára. Igaz, nem is megyünk messzire. A kert nagy, ott tud szaladgálni meg sétálni. Van kisbolt a közelben, azt a távolságot gyalog is bírja. Örökmozgó a gyerek, már egy ideje nem akart nyugton maradni a babakocsiban.
2011. dec. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18 hónapos kora óta nem ült benne. Nagyon szeret sétálni, mindig úgy megyünk.
2011. dec. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Két éves múlt a fiam december elején, még használjuk, sőt most, hogy ilyen vacak az idő, elővettem a nagy batár kocsinkat, mert az sokkal kényelmesebb és melegebb ilyenkor, mint a kis Quinny Zapp. Mi jó nagy sétákat szoktunk tenni, több kilométer, annyit nem bír gyalogolni, én meg nem bírom cipelni a kistesóval a pocakomban.
2011. dec. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28 hós a lányom..én is ezen filóztam hogy látom a vele egykorúak már sétálnak,hát az én lányom nem bír oda vissza sétálni, a városba kiszáll,meg szaladgál,de nekem sincs kedvem cipelni..főleg rajtam is kabát rajta is kabát...mi még használjuk,de ha ovis lesz már úgyse kell..
2011. dec. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
két éves és három hónapos a fiam és használjuk.a bölcsibe gyalog vagy motorral megyünk,de vásárolni babakocsival.ő alapból gyalog jön,de az üzletben beleteszem a kocsiba,mert nem tudok tőle vásárolni,mert elszaladgál.így a cuccokat sem kell cipelnem.ha forgalmas úton megyünk át,akkor is beteszem,vagy ha séta közben elfárad vagy nem fogad szót
2011. dec. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
21hós a fiam, mi sokáig nem használtuk /13-17hónapos koráig/ mert nem maradt meg benne. De most Ő kéri, hogy azzal menjünk sétálni és szeret is benne ülni. Csak ilyenkor használjuk naponta 1-1.5órát.
2011. dec. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

2 évesemmel muszáj néha használnunk, mert szívesen cipelteti magát, de nem bírom, főleg ha vásárolunk.

Gyalog csak kifejezett sétára jön, egyébként ha célunk van, könnyű kis esernyőkocsinkban viszem.

2011. dec. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
22 hónapos kisfiammal használom, bár mi tesó kocsival járunk mert közte és az öcsike között 11 hónap van! Szeret sétálni, de egy idő után kéri, hogy had üljön be! De szerintem sokáig fogjuk még használni! :)
2011. dec. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!