Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy létezik hogy valaki...

Hogy létezik hogy valaki gumi-spirál-gyógyszer mellett teherbeesik? Nem helyes használat?

Figyelt kérdés
Dehát a spirált az orvos teszi ffel, akkor ezekszerint elront valamit a feltételkor? Guminál is hogy lehet teherbeesni csak úgy ha nem megfelelően van használva AZAZ nem húzza fel időben a férfi? Gyógyszert azt még értem, mert tudtommal hasmenés hányás esetén nem szívódik fel rendesen ez előfordulhat. De a többi esetben ha nem használja HELYESEN valaki akkor miért gondolja hogy az védeni fog? Illetve ha helyesen használja akkor pedig hogy lehetséges hogy mégis összejön? Teljesen biztonságos 100%os megoldás nincsen? Nem szeretnék annyi babát amennyit a jóistenke ad, és halálra idegesítem magam ezzel hogy annyi ilyet olvasok-hallok-ismerek akik védekezés mellett lettek babásak.
2012. júl. 10. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
a spirál is elmozdulhat,ezért is kell ellenőrzésre járni.az óvszer is sérülhet például ha sokáig van pénztárcában,farzsebben hordva.A gyógyszernél pedig ahogy írtad,hasmenéses állapotnál nem szívódik fel rendesen,valamint egyes gyógyszerek pl antibiotikum módosítják a hatását.Mindenhol van hiba százalék,ezt 100 % ban nagyon nehéz kivédeni.Hallottam olyat is hogy a férjnél megcsinálták a vasectómiát,az első kontrollon sterilnek nyilvánították és anya terhes lett(nem csalta meg a férjét).Védekeszhetsz egyszerre több módszerrel is,ha az megnyugtat.
2012. júl. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel, nincs olyan, hogy 100%, válaszd azt a megoldást, amiben a leginkább megbízol. Vagy kombinálj kettőt.
2012. júl. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elsőnek mindenben igaza van.


"annyi ilyet olvasok-hallok-ismerek akik védekezés mellett lettek babásak"


No ezek 99%-ban valamit helytelenül csinálnak.

Sajnos az ember nem tökéletes, és nem emlékszik pontosan, nem figyel oda a rutinszerűen alkalmazott dolgokra, így sokszor a legjobb szándék mellett sem sikerülnek a dolgok... (Akár az orvos részéről)


A maradék százalék pedig a különböző anyagok hibája is lehet, mert az anyag sem tökéletes.

2012. júl. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem szedhetek tablettát véralvadási probléma miatt. Óvszerre egy bizonyos fajtát vehetek csak mert allergiás vagyok vmi síkosító anyagára a többinek.

Spirált csak szült nőknek tesznek fel tudtommal.

Köszi a választ.

Olyan bizonytalannak érzi így az ember hogy vagy lesz vmi vagy nem...

2012. júl. 10. 13:55
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi! Lehet hogy nem is csináltak jól valamit (mindenkitől nem kérdeztem meg olyan részletekbe menően nyilván hogy hogyan is alkalmazta) de nővérem járt a spirálja miatt kontrollra mégis babás lett. Ráadásul épp ott akarta hagyni a férjét (sok baj van a hapsival) de így már nem hagyta ott.

Egy barátnőm gyógyszer mellett lett terhes de vmi gyógyteákat ivott fogyókúra címén és valószínű nem szívódott fel úgy valami.

2012. júl. 10. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!