Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Nem gyanús ha valakinek már a...

Nem gyanús ha valakinek már a 3. abortusza lesz gyógyszer mellett?

Figyelt kérdés

Egy ismerős anyukáról van szó. Most lesz a 3.abortusza,3 gyerek mellett. Mielőtt valaki megszól,tudom hogy semmi közöm hozzá,de nekem fura hogy ha szedi a gyógyszert akkor hogy lehet hogy 3x is teherbe esik mellette?! Mert ha 1x "becsúszik" azt még elhiszem!

Szerintem csak ezzel védi magát,és nem is szed gyógyszert!



2012. ápr. 20. 11:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%

miért más magánéletével foglalkozol?

az ő élete az ő dolga,

2012. ápr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem ezt kérdeztem de azért köszi!

Csak idegesít hogy mindig sajnáltatja magát nekem hogy már megint terhes lett gyógyszer mellett! Nem én kérdezek rá,ő mondja. Minek kell ilyeneket kifecsegni,a másikat meg hülyének nézni??!!

2012. ápr. 20. 11:37
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Igen, engem is az zavar az ilyenekben, hogy hülyének néznek. Semmi közöm hozzá hányadik gyerekét mészároltatja le, de miért gondolja, hogy beveszem az ilyesmit?
2012. ápr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Sókristály ***** válasza:
63%

Nekem is sikerült teherbe esnem gyógyszer mellett. A doki szerint nem reagált rá megfelelően a szervezetem. Hogy nem fordult elő többször, az csak annak köszönhető, hogy a baba születése után spirált rakattam fel.

Tehát nem biztos, hogy lódít a szomszédasszony. Csak buta, hogy nem vált fogamzásgátló eszközt. És ez bizony a dokijának is a felelőssége, mert miért írja fel neki újra.

És hogy miért beszél róla? Nem vagyunk egyformák. Van, aki magában rendezi le a dolgokat, van aki könnyebben átvészeli, ha kibeszéli magából.

Én mindenesetre sajnálom az ilyen embereket, akár csak nincs szerencséjük, akár felelőtlenek, biztosan nagyon rossz nekik ez a helyzet.

2012. ápr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%

Hányadik gyerekét MÉSZÁROLJA le?? Te jó ég, milyen szívtelen emberek vannak...

Eszetekbe sem jut, hogy esetleg valamilyen egészségügyi problémája van, ezért "működik" a gyógyszer,vagy megterheli a szervezetét, vagy, hogy betegen születnének a következő babák? Ha már van 3 gyereke, nyilván szereti a gyermekeit és nem hobbiból jár abortuszra. De bírom az ilyet, mikor kárörvendően elkezdik az emberek szapulni, ócsárolni a másikat, ítélkezni felette és bele sem gondolnak, hogy más lehetőség is van, nem csak amit ők gondolnak ki...

Még jó, hogy én nem vagyok ilyen ismerősökkel megáldva.

2012. ápr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
18%
nem működik*
2012. ápr. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

Igazad van, én vagyok a szívtelen, nem is az akinek 3 gyermek halála szárad a lelkén. :)

Fura az emberek értékítélete...

2012. ápr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
Hiába nulláztatok le. Undorító, hogy egyesek ismeretleneket így lealáznak, holott bele sem gondolnak, hogy lehet, hogy nem olyan egyszerű ám, mint ahogy ti gondoljátok. Nem hiszem, hogy jókedvében jár abortuszra és jó szívvel "mészárolja" le a gyerekeit, hanem más áll a háttérben. De oké, legyen ahogy ti gondoljátok...
2012. ápr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
Tudom, mire gondolsz. Épp ilyen szkeptikus vagyok a heti több "kiszakadt" gumival is. Ha tényleg ennyire rémes lenne a helyzet, hogy senkinek nem hat rendesen a gyógyszer (pedig esküszik, hogy rendesen szedte, se antibiotikum, se hasmenés), és rendesen fent van a gumi, rendeltetésszerű a használata... és mégis ennyi a várandós miattuk, akkor nem lenne ilyen jó a felmérés szerinti pearl indexük. Szerintem mind felhasználói hiba. Mondom ezt úgy, hogy teherbe estem tabi mellett, de van annyi önkritikám, hogy kimondom, igen, rosszul szedtem, időn túl egy szemet. Ez elég volt hozzá. De a tájékoztatóban ez benne is van. Könnyebb mást okolni, mint szembenézni a saját tévedéseinkkel. Egy még lehet véletlen. Három már nem. Ha nem jó neki a gyógyszer, akkor ezt is időben fel lehet fogni.
2012. ápr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
ismerek olyan nőt akinek van 3 gyereke ebből 1 tervezett,2 becsúszott gyógyszer mellett,ja és még van 2 abortusz is,és most megint terhes.mivel ismerem,ezért elmondhatom,hogy egy felelőtlen semmirekellő nő.a gyerekek csak "potyognak" belőlle,ő meg soha nem dolgozott!!a gyerekeket nem látja el rendesen.ilyenkor érzem azt,hogy nem igazságos,mert más annyira szeretne babát,ő meg csak felelőtlenül szüli és veteti el.vannak ilyenek sajnos
2012. ápr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!