Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Táborba megy a gyerekem. Mit...

Táborba megy a gyerekem. Mit ne felejtsek el bepakolni neki?

Figyelt kérdés

9 éves fiú és lovas-táborba megy.

Arra vagyok kíváncsi, hogy esernyő, gumicsizma meg ilyenek kellenek szerintetek?


2009. júl. 11. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Esernyő biztos nem kell, de esőkabát nem árt.
2009. júl. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gumicsizma is jöhet jól, én egyszer nagyon póruljártam egy táborban, seggen csúszott mindenki a vizes agyagon, már elnézést a kifejezésért. Szóval ha ilyen natúr helyre megy, szerintem hasznos.
2009. júl. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Esetleg mi az amit feltétlenül tegyek???

2009. júl. 11. 21:39
 4/7 anonim ***** válasza:

szúnyogriasztót, mert az állatok közelében mindig sok a vérszívó

nem árthat a calcium sem, a csípések miatti kellemetlenségek enyhítésére

legyen nála naptej is és hangsúlyozd ki, hogy kenje magát, orrát/fülét is!

biztos mondták a nevelők is, de jobb a pamut hosszúnadrág lovagolni, mint a rövid

hasznos lehet még egy elemlámpa is

(meg némi tartalék-kockacukor, hogy hamar megkedveljék a lovak) :)

2009. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

:)))


Köszi!!!

2009. júl. 11. 21:53
 6/7 anonim válasza:

-szerintem tegyel neki szunyogriszatot

- hoszu nadragot inkabb lovagolni .. de azt csak ahoz vegye fel , mert a lonak is hull a szore ..

-esokabat nem art mert az en fiam is volt lovastaborban es volt olyan hogy esoben is lovagoltak ..

-a gumicsizmat sem hagynam ki , mert ilyen taborokba altalaban kerik .. az en fiam ahol volt csak gumicsizmaban vagy bakancsban hagytak oket lovagolni .

-tegyel neki halozsakot is ,.

-tehetsz nehany gyogyszert is , lazra , hasmenes , vagy fogfajas , fejfajas .

-jobb ha teszel obb par zoknit mint ahany napotul , mert szerintem nem mossak ki , es ha netan saros vagy vizes lesz akkor legyen mivel levaltsa .

-hoszu uju bluzot is tehetsz vastagabbat es vekonyabbat is , mert este gondolom lesz tabotruz es akkor ha kinn maradnak ne fazzon meg .

most hirtelen nem jut tob minden eszembe .

2009. szept. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi, majd jövőre jó lesz a sok jó tanács!

:D:D:D

2009. szept. 11. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!