Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki szült mostanában a Szent...

Ki szült mostanában a Szent István Kórházban Budapesten? Mit kell bepakolni a babának? Mibe öltöztettétek, míg benn voltatok?

Figyelt kérdés

Első baba, és nagyon tanácstalan vagyok, senki sincs körülöttem, aki elmondaná. :(

Szeptember végén szülök várhatóan.


2009. aug. 26. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz én 1,5 éve szültem ott,de gondolom nem változott semmi ezen a téren... :)Amit ott adnak a babának pelus,popsi törlő,ill kenőcs,köldökápoló.A többit amire szükségetek lehet,neked kell vinned.A ruhát is.

2009. aug. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! 8 hónapja szültem ott, tehát dec. végén, hideg volt!

Én ezeket pakoltam be:

pelenka, textil pelenka, a babának törölköző, sapka, pléd, popsitörlő, bepahnten, bady, rugi. ezeket kell vinni, persze ha nem vinnél, adnának vmi ottani ruhát, de az eléggé régies már.

Ki a dokid?? Ha van kérdésed írj!!!!

2009. aug. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A csecsemősöknél van aki rendes, és segyt, egy Hajnalka nevő nő, olyan 50 éves kb, ő nagyon rendes. bátran kell kérni segítséget, én volt hogy ott hagytam náluk a fiam, mert muszáj voltam pihenni.
2009. aug. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Nem választottam senkit, ügyeletesnél fogok szülni. Remélem, így is rendesen bánnak majd velünk. Akkor jól gondoltam, hogy body meg rugi elég lesz amíg bennt leszünk.Már nagyon várom a kisfiamat.

Boldog babázást nektek!

2009. aug. 27. 05:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves kismama!


Szerintem, ha lesz egy ráérő napod, akkor nyugodtan menj be a kórházba, vagy hívd fel őket telefonon, és nyugodtan kérdezd meg, hogy mit kell vinni, mit kötelező vinni és mit biztosítanak benn. Csak azért ajánlom ezt, mert ugye kórháza válogatja és ott is akár hónapról hónapra változtathatnak. Voltál már szülőszoba látogatáson?

Fájdalommentes szülést kívánok, pocaksimi neked!

2009. aug. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!