Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Októberben születő picinek...

Októberben születő picinek kell venni kis cipőt? Mikortól kell a babának a kinti sétához cipőcske és mekkora?

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom októberi, és nem kellett neki cipő. Max. zokni volt rajta, vagy kötött kocsicipő (és persze jól be volt még takargatva is, ha kimentünk sétálni) vagy télen pl. lábas overallban volt, oda meg nem kell cipő is pluszba.

Igazi cipőt csak 10 hónaposan kapott, amikor elindult. Akkor 18-as volt a lába.

2012. júl. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam október végén született, sokáig overalloztunk, ahhoz nem kellett cipő. Kapott ajándékba baba csizmát, azt kb január- február környékén adtam rá, amikor melegebb volt az idő és nem kellett overall. Aztán tavaszra vettem neki baba cipőt. Ezek már úgy néztek ki mint egy sportcipő, persze puha volt az egész. Az első igazi cipőjét 10 hónaposan kapta, akkor indult el és szintén 18-as volt akkor a lába . :)
2012. júl. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kislányomnak sem volt igazi cipője, amíg nem járt.

Kocsicipője volt, ami puha volt, inkább zoknira hasonlított, de igazi cipő nem kellett neki. Lábfejes overallhoz meg eleve nem kellett cipő ősszel-télen.

2012. júl. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
zokni,harisnya bőven elég..sógornőm mondjuk bebolondult ilyen téren minden ruhához kis korától kezdve megfelelő "hozzáilő" kiscipőt adott lányára..Én 6 hónapos korában vettem fiamnak az első nike kocsicipőt,a következőt meg akkor kapta mikor elkezdett járni..közbe persze kinötte a kocsicipőt de annyira feleslegesnek tartottam ujat venni hiszen ugysem jár a földön..tök mindegy hogy vastag zokni,harisnya van rajta vagy cipő..amugy nekem a babakocsiba is volt bundazsákom abból se lóg ki a lába..meg be is lehet takargatni..ugyhogy sztem felesleges darab!
2012. júl. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem vennék cipőt újszülöttnek. Nálunk 1 évesen kapta az első cipőjét, addig olyan duci volt a lába, hogy sok kölcsön kapott cipőbe bele sem tudtam tuszakolni. Ellenben a vastag zokni, meg kis kötött cipők nagyon jó szolgálatot tettek.
2012. júl. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fölösleges. Én tutyit vagy vastag zoknit húztam a lábára, ha hűvösebb volt.
2012. júl. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!