Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, előfordul valakinél...

Anyukák, előfordul valakinél néha erős szédülés?

Figyelt kérdés
Mióta megszületett a fiam, azt hittem az elején, hogy a szoptatás miatt szédülök néha. De már nem szoptatok, lassan 3 éves a gyermekem, mégis most jelentkezik negyedszerre nálam ez a fura dolog: 3-4 napig tartó szédülés, főleg fekvéskor, mikor felülök, és ha lefelé, felfelé fordítom a fejemet. Nap közben úgy elvagyok. Ez úgy félévente elér, aztán elmúlik. Vajon mitől lehet? Volt már másnak is ilyen tapasztalata?
2012. júl. 14. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló, csak nekem szülés előtt is így volt.

Egy kicsit enyhített rajta a vas készítmények.

2012. júl. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hónapos a kisfiam és nálam is jelentkezik igen gyakran;bár nem korlátozódik le az esti lefekvésekre.Napközben,bármikor.Elég kellemetlen.Nem tudom mitől lehet. :( Remélem idővel "kinövöm".
2012. júl. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, várom még a többi választ is!

Délelőtt voltam a gyógyszertárban, vastablettát és kombinált B vitamin tablettát kaptam (Neurobion forte).

Tegnap éjjel jelentkezett, nagyon meg voltam ijedve: alig tudtam kimenni wc-re, izzadtam, levegő után kapkodtam, szomjas voltam, az ájulás kerülgetett. Mára már talán jobb egy kicsit, de azért aggaszt a dolog. Ilyenek jutnak eszembe, hogy mi van akkor, ha nincs itthon épp a férjem, én meg elájulok, mi lesz a fiammal?

2012. júl. 14. 14:43
 4/8 anonim ***** válasza:

ilyen nekem is volt és van is :(

hormonok

néha mielőtt megjönne akkor van

de terhesség alatt is volt néhányszor

pánikroham szerűség?

2012. júl. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kimerültség, fáradtság okozza.

Nekem is volt és még most is van néha.

20 hónapos ikreim vannak.

2012. júl. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát a kimerültségben lehet valami!Igen "tartalmasak" a napjaink,segítség meg nincs. :( Este 9 fele talán tudok is enni pár falatot :S.
2012. júl. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tényleg higyjétek el, hogy a fáradtság okozza a szédülést. Mikor még nem voltak meg az ikrek, csak mondjuk éppen heti 7 napot dolgoztam reggeltől estig, akkor is jelentkezett nálam a szédülés, néha még kis hányinger is.
2012. júl. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Idő közben elmentem dokihoz, teljes vérképet kért (holnap megyek vissza az eredményért), EKG-t és elküldött az ideg gondozóba is (?), viszont oda nem fogok elmenni. Képzeljétek csak, tegnap itthon ráálltam az öngyógyításra, mert már teljesen ki voltam bukva, mi lehet velem. Találtam egy betegséget, rövidítve a neve: BPPV. Na, ez totál rám vallt! Volt egy gyakorlat, amit írtak rá, hogy csak ezzel javítható a helyzet, gyógyszer nincs rá, spontán gyógyul. De ezzel a gyakorlattal fel lehet gyorsítani a gyógyulást. Megcsináltam 2-3-szor, igaz, szörnyű volt, még hánytam is. Mára már csak délelőtt szédelegtem, és végre mostanra elmúlt a szédülés!! Annyira megkönnyebbültem.

Csak szerettem volna megosztani Veletek, köszönöm a válaszokat!!

2012. júl. 18. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!