Hànyan kukàztàtok màr ki a negativ tesztet?

Figyelt kérdés
;) én is kiszedtem màr 2x, az utolson van egy buborékszerü "vonalka" halovànyka rozsaszinü One Minutes teszt! De az még nem pozitiv szerintem! Majd pàr nap mulva ujra tesztelek!
2009. júl. 13. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hú, de már hányszor:) Szinte minden egyes alkalommal, de, ha nem "guberáltam", akkor félretettem a mosdóban és óránként ránéztem, nem-e változott meg:) A mai tesztemet nem kellett kikukáznom, mert halványan pozitív lett:D
2009. júl. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja és hozzáteszem, hogy nekem is One Minute volt
2009. júl. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gratulàlok! :)
2009. júl. 13. 16:34
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is de rájöttem hogy felesleges, hisz rajta van a használatin nem véletlenül, hogy meddig érvényes az eredmény. Így sokat csalódtam már mert pár óra elteltével sok tesztem lett halvány csíkos és nem volt baba. Peteérésem sem volt akkoriban, mint kiderült, így nem lehet azt mondani hogy vetélés volt...sajna pcos-em van, bár ennek semmi köze a szellemcsíkos tesztekhez.

Amikor terhes lettem már a nem várt előtti délután ahogy a vizelet haladt felfele a teszten egyből kijött a 2. csík. Ha baba van akkor időben kell kimutatnia.

Minden jót!

27 hetes kismama

2009. júl. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
kukázás helyett inkább a használati utasítást olvassátok el! ugyanis benne van, hogy mennyi ideig érvényes az eredmény. bizonyos idő eltelte után fals eredményt ad. úgyhogy nyugodtan dobjátok el pár perc múlva.
2009. júl. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!