Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Paula névről kinek mi jut az...

Paula névről kinek mi jut az eszébe? Kislánynak adnánk keresztnévként.

Figyelt kérdés
Nekünk tetszik ez a név, és Póli, Póla becézéssel használnánk, kicsit az angolos kiejtéshez hasonlóan. Nekem az NCIS sorozatban az egyik női szereplő után tetszett meg ez a név. A brazil sorozatot nem ismerem...

2012. júl. 16. 21:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Bocs de a Paula és Paulina sorozat jut eszembe.
2012. júl. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont a sorozat jut eszembe, a Paula és Paulina. Felnőtt nőnek talán elmegy, de egy kisbabát/kisgyereket nem tudnék elképzelni Paula névvel. Komoly név egy kicsinek.
2012. júl. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Mézga Géza felesége
2012. júl. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

A Mézga család :D! Ott hívták Paulának a mamit. Emlékeztek: ő volt a lila ruhás nő :)

[link]

2012. júl. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy Paula nevű ismerősöm, őt kicsinek Pampinak becézték, szerintem cuki :)

Most hogy így belegondolok, nekem tetszik a név, kicsit különleges, mégse idegen vagy érthetetlen.

2012. júl. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a Mézga család jutott először eszembe.
2012. júl. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Nekem is rögtön a Paula és Paulina, és a Mézga család jutott eszembe, pedig még nem is olvastam akkor a kommenteket. :)

Maga a név sajnos nem tetszik... :( A Paulina szerintem szebb, nőiesebb. És a Lina szép becenév. :)

2012. júl. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm az Eddigi válaszokat.

Na a Mézga család nem is rémlett, úgy látszik, már régen láttam.

Mentek a zöld kezek.

Azért is kérdeztem, mert tudom, sokan asszociálnak egy névhez, és esetleg olyan negatívat, amit én nem ismerek.

Nekem pont az tetszik benne, hogy nem túl gyakori, mégis érthető név, nem túlságosan idegen hangzású, és külföldön is fogja tudni majd használni.

Várom a további válaszokat!

2012. júl. 16. 21:45
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Szintén a Mézga család ugrtt be.

Amúgy személyesen egyetlen Paulát sem ismerek.


Becézésnek aranyos szerintem a Polli is.


Brazil sorozatokat egyáltalán nem ismerek.

2012. júl. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kisfiam dadusa...imádjuk!Ám egy pici lánnyal semmiképpen nem tudom azonosítani.
2012. júl. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!