Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit ajándékoznátok inkább...

Ti mit ajándékoznátok inkább egy 3 éves kislánynak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Tehát: Adott, hogy kap egy babaházat steffi évi jellegű babákkal. Kérdés, hogy anya+apa+gyerekek lakjanak benne, vagy inkább több kislány, amolyan eperke és barátai stílusban, hogy a kislánykák ide oda mennek, strandolni, vásárolni stb vagy jobb ötlet lenne a család mint téma??? Mivel még kicsi, nem tudom mennyire komolyan játszana a család témával, de ha kislánykák lennének benne, azok milyen viszonyban lennének egymással? Hány szoba stb kéne?

Remélem érthető volt a kérdésem lényege, fontos lenne, hogy eldöntsem mi volna neki jobb játék. Örülnék ha írna olyan is, akinek van hasonló jellegű játéka. Köszi előre is!


2012. jún. 19. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Én inkább a családra szavaznék. Ő már megérti, hogy a babák egy család, és a gyerek babák is tudnak menni ide-oda. Ha az édesanyának van kedve játszani, ő lehet a felnőtt babákkal. Vagy valami hasonló. Esetleg beszélhetsz a kislány anyukájával, hogy ő melyikre szavazna, szerinte melyikkel játszana szívesebben a kislány.
2012. jún. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én is a családra szavazok.Az én lányom is most volt 3 éves.Sorolja a családtagok nevét és mondja hogy ez a családunk.A babaházban úgy fekteti le a babákat ahogy mi alszunk.Fiú baba meg lány baba egymás mellé.kisfiú baba kiságyba kislány baba kicsi ágyra.
2012. jún. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, lehet hogy félre érthetően írtam/kérdeztem, de a saját kislányomról van szó :) Mármint neki lenne a babaház ajándékba.. Én is inkább a családra szavazok, csak az a baj, hogy ha egyéb kiegészítőt szeretnék, mint pl kisbicó,autó stb azokhoz mindhez jár plusz egy baba. Ezért gondoltam "kislányvilágra".
2012. jún. 19. 12:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikusabb a "lánybanda" :)
2012. jún. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Család, én azokkal mindig imádtam játszani (igen most a saját gyerekkoromról írok :D) Bútorok is legyenek benne, én pl mesélték is, meg nagyjából emlékszem is, hogy a pici babaházat takaríttattam a babával (csináltam seprűt ceruzából meg valamiből még) szétszórtam a gyurmagalacsinokat a házikóban és feltakaríttattam a barbieval :)

De sok kislányka is volt. Lehet félre értettem mondjuk a kérdésed. Nálunk amolyan nagycsaládos volt a barbim, volt apa, anya, tinédzser, meg vagy 4 apróság.

2012. jún. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja ha barbie házról lenne szó az nem is lenne kérdés. De ez évi baba, ezt ismeritek? Tulajdon képpen ez a barbie gyerek. De ebből létezik kisfiú is meg picike baba. És ez kisebb terjedelemmel rendelkezne mint egy barbie ház és jobban neki is való. Egyébként az évi baba nagyon hasonló az én kislányomra, tutira azonosulna vele nagyon hamar.
2012. jún. 19. 13:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is családra szavaznék, mert ha majd szerepjátékot játszik velük, akkor több témát tud mondjuk a ti életetekből venni, mintha csak lányok lennének. Ha a babacsaládba lenne két vagy három testvér és mondjuk mind lány, akkor már meg is vannak a barátnők is.
2012. jún. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Értem. Nos a kiegészítőkhöz kapott babák lehetnek a gyerek babák barátnői! Így a sok csaj elmehet együtt ide-oda. :)
2012. jún. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Okés, kérdés eldöntve, család lesz, szerintem is az a jó, és idővel megkapja a többi kislányt is, amikkel azt kezd amit akar, lehet pl barátnő mint írtátok, meg lehet külföldről érkezett uncsitesó, nagynéni stb... Köszönöm szépen mindenkinek aki válaszolt!
2012. jún. 20. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!