Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti ajándékoznátok egy 3 - 3,5...

Ti ajándékoznátok egy 3 - 3,5 éves kislánynak Barbie házat?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla? Tud már szépen játszani egy ennyi idős kislány egy ilyen játékkal? Mindenféle kiegészítőre gondoltam, meg arra is, hogy magam készíteném az emeletes házat.
2012. ápr. 23. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is 3 éves és most van a Barbie-s korszaka,ami hol fellángol,hol alábbhagy,van neki 4 Barbie-ja,de mostanában csak ott csücsülnek a polcon,nem veszi őket kézbe.Én is gondolkodtam már bútorokon,meg ilyesmiken-házon még nem-de sztem ahhoz még kicsi,majd később.A ház is sztem csak a helyet fogja foglalni,ha veszel vagy csinálsz olyat a kislányodnak,1-2 év múlva érdemesebb lesz már.De ez csak az én véleményem.
2012. ápr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kislányod szereti a barbie-kat akkor szerintem simán eljátszat vele, az én lányom mondjuk olyan 4.5 éves korától játszott a babaházzal (neki nyuszis háza van sylvanien vagy mi) korábban nem érdekelte, inkább pónikat fésülgetett :) Viszont most tuti megőrülne egy barbie házért :)


Ha most még nem is játszik vele rendeltetés szerűen (vagyis nem a házban játszik a babákkal) akkor is baromi jó ajándék, főleg, ha olyan ügyes vagy, hogy te készíted el! :)

2012. ápr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nagy a dilemma, mert az én kislányom minden nap előveszi a barbie-kat, fésülgeti, öltöztetgeti őket, és már megemlített, hogy nincs ágya a barbie-nak....

Attól félek én is, hogy viszont tényleg csak a helyet foglalná. Igen én készíteném, a neten találtam már egy-két jó ötletet, tuti szép lenne, de azt tényleg nem szeretném, hogy csak porosodjon..

2012. ápr. 23. 14:01
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Akkor lehet, hogy most elég lenne 1-2 kiegészítő (ágy, ruhák stb). Később 4-5 évesen biztosan jobban eljátszik ezekkel, lehet inkább a 4. szülinapjára vagy az azt követő karácsonyra kellene inkább ellőni ezt az ajándékot.
2012. ápr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szomszéd kislány most volt 3 éves, pár hónapja van Barbie háza, minden bútorral felszerelve. Az anyja szerint az elején, míg új volt játszott vele, mostanában viszont nagyon ritkán nyúl hozzá. Kivétel, amikor átmegyünk a 2,5 éves lányommal. Olyankor mindig előveszik, játszanak vele max fél órát, és utána elég belőle.
2012. ápr. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra szavazok, hogy most még csak a kiegészítők, aztán 1-2 év múlva, maikor már jobban leköti majd, akkor jöhet a ház. Meg a finommozgásuk sem tudom mennyire fejlett még 3 évesen. Mert fejlett-fejlett, de azért csak sikerül még picit ügyetlenkedni, meg leverni ezt-azt, legalábbis emlékeim szerint. Úgyhogy én még a házzal várnék picit. De egyébként pedig nagyon tetszik, hogy te magad készíted majd el, ez nagyon klassz! Ügyes vagy!
2012. ápr. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk pony mánia van 2 éves kortól! 2, 5 évesen kapott egy pony házat, imádja, ban mint nap játszik velük. Most már kész város van nálunk, van vagy 10 házikó, kiegeszítők, nagyon szépen játszik. Ki pakolja a házakat, a pónik egyikből mennek a másikba motorral, játékiból vásárolnak, csúszdáznak, autóznak.... De sokszor lego, playmobil, vagy Polly pocket babákkal játszik benne hogy alszanak, esznek isznak táncolnak a babák, vagy anya apa pici baba jön megy.

Most 3,5 éves. Használtan szoktam venni a házikók át neten, sajnos a férjemnek sokat dolgozik, mondogattam neki csináljon egy házikót a lányunknak, de vasárnap ha nagy ritkán itthon van, akkor is inkább pihen:( megértem, de biztos szép lehet egy nagy fa, emeletes, szépen festett Barbi babához méretezett házikó!

2012. ápr. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én 3 éves lányom szinte csak a Barbikkal játszik egész nap. Ő biztos örülne egy ilyen ajándéknak de gyerekfüggő. Persze szokott kirakózni, legózni de az örök kedvenc a barbik.
2012. ápr. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen gyerekfüggő. A nagyobbik lányom 5 éves. Ő ma sem játszik el hosszabb ideig babaházzal, pedig többféle is van. Ő inkább katasztrófát játszik. Pl rászakad a tető a tehenekre, és jönnek menteni a tűzoltók :))


A kicsim 2,5 éves. Ő másfél éves kora óta szerepjátékozik, és akár 1 órát is eljátszik a babaházzal, pedig nekünk playmobilos van ami a barbie méret negyede. Semmit nem tört még el.

2012. ápr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nah, most végképp össze zavarodtam.

Mindenki mást mond. Szerintem is gyerekfüggő mondjuk.

2012. ápr. 25. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!