Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezen minden tizenéves lány...

Ezen minden tizenéves lány átesik? Vagy csak Én vagyok különösen hajlamos erre?

Figyelt kérdés

Úgy 13-14 éves lehettem, amikor volt egy álmom. 25-28 éves körüli voltam benne, és nagyon zaklatottan egy szállodaszerű épületből menekültem kifelé. Amikor a forgóajtón kiértem, ott állt egy nő - talán édesanyám -, és a kezében tartott egy kb. egy éves kislányt, akiről rögtön tudtam, hogy az enyém. Nagyon féltem, illetve a lányomat féltettem. Átvettem anyámtól, és csak azt éreztem, hogy veszélyben van, és hogy nem akarom elveszíteni.

Amikor felébredtem, rám tört egy különös érzés. Azóta is gyakran érzem úgy, hogy valami hiányzik az életemből, és egyszerűen nem lehet teljes az életem addig, amíg nem vállalok gyereket. Ez abszurdul hangzik, de ott, abban az álomban megtapasztaltam a tiszta és önzetlen, rajongó és mindent legyőző anyai szeretetet. Azóta is többször álmodtam azt, hogy terhes vagyok, és egyszer azt, hogy született egy kislányom. Furcsa lehet így elolvasni, de néha tényleg érzem, hogy ha ez kimarad a jövőmből, akkor üres lesz az életem.

Nem tudom, honnan eredhet ez, sosem voltam rágörcsölve a témára, a családi hátterem is jó, és szeret hiányom sincs.

Szerintetek ez normális? Vagy valami mélyebben gyökerező?


L/17



2012. júl. 17. 02:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen álmaim nem voltak,de én is ezt érzem,amit te.PONTOSAN,TELJESEN ugyanezt átérzem,és a félelmet attól,hogy nem lehet majd gyerekem..:( az olyan rossz lenne és minden eddigi cselekedetem értelmét vesztené,a tanulmányaim feleslegessé válnának..:( szerintem ez teljesen normális az anyatípusú lányoknál..ez valamiféle fejlődési dolog lehet..szerintem az ilyen lányok,mint mi sokkal felelősségteljesebbek és családcentrikusabbak vagyunk azoknál,mint akik ezt nem élik meg.


16/L-igen,egy évvel fiatalabb nálad:)

2012. júl. 17. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egyszer egy hasonló álmom. Abban egy kislány totyogott felém, mondta, hogy "Anya" és kérezkedett fel a karomba. Én is kb. 17 lehettem. Meghatározó volt és mind a mai napig emlékszem arra, hogy mit éreztem akkor az álmomban.

Ez már majd' 15 éve volt. Lányom eddig nem született, de egy kisfiú boldog Anyukája vagyok. :)

2012. júl. 17. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ilyen
2012. júl. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb annyi idős voltam,mint Te most,amikor azt álmodtam,hogy gyereket várok.Nagyon életszerű volt,és annyira jó érzés,amit nem tudtam semmihez sem hasonlítani.

Amikor 3 évvel később tényleg terhes lettem,ugyanazt éreztem a valóságban is.

Szerintem létezik valamiféle kollektív tudat (tudatalatti?),ami ezt tudja csinálni az emberrel.

2012. júl. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Én épp a múlt hónapban álmodtam olyasmit, amit te... :) És a te kérdésedre engem is nagyon érdekelt a válasz... :)

13/L

2012. júl. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is kb 14 évesen álmodtam ilyesmit csak én azt álmodtam hogy 20 évesen leszek anyuka.Onnan tudom hogy 20 éves voltam mert az álmom elején egy torta mellet ültem amin egy 20 szám volt.és a nagy pocakomat simogattam.A következő kép az álmomban az volt hogy egy férfi (a párom) a kezembe adja a lányomat. Egy csodaszép kislányt.Akkor én is ezt éreztem amit te és még utána is mind addig amíg nem töltöttem be a húszat vagyis addig amíg 20 évesen nem estem teherbe,és nem vesztettem el a babámat.Mind ennek már fél éve de nem tudom most sem ezt leírni úgy, hogy ne kezdenék el sírni. Vagy nem tudok úgy elmenni egy kisbabás anyuka előtt hogy ne kapna el a sírógörcs. Ha arra gondolok hogy most már 7 hónapos terhes lenék. :((( :'( Remélem neked valóra válik ez a csodálatos álmod!
2012. júl. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nahát, nagyon sajnálom. :( Biztos borzasztóan nehéz lehet.

De gondolj arra, hogy még nagyon fiatal vagy, előtted az élet: ha szeretnéd, még egy akár egy tucat tipegő-gügyögő babád is lehet. :) És le merem fogadni, hogy nemsokára saját bőrödön tapasztalod majd meg azt a boldogságot, amit a látott, és titkon kicsit irigyelt kismamák arca sugárzott.

Fel a fejjel, és csak a jövőbe tekints! Légy erős! Sok-sok boldogságot Neked, és mihamarabbi önfeledt babázást! :)

2012. júl. 21. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!