Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy nem jó helyre...

Lehet, hogy nem jó helyre írom a kérdést, de miért van az, hogy a 21. században egyre több tizenéves lány esik teherbe? Engem ez teljesen felháborít, mert a csapból is a fogamzásgátlás folyik! 22/L

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 16:04
 1/4 anonim válasza:
100%

Azért mert felelőtlenek és már az is úgy mond "menőnek " számít ha gumi nélkül csinálják...nem egyszer voltam ennek fültanúja a középsuliban...

Erre nem lehet mit mondani hogy hülyék :D Azt sem tudják mi hogy van csak csinálják...

20/L

2011. ápr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert sajnos még a 21. században is nagy a sötétség a fogamzásgátlásról, magáról a szexről a fejekben. Amikor azt hallom, hogy az első együttlétkor nem lehet teherbe esni, meg ilyen kérdést tesz fel itt az oldalon valaki, hogy ha lenyeli az ondót, terhes lehet-e és hasonlók, akkor elgondolkozom, hol vannak ilyenkor a szülők.. minek is van ennyi fogamzásgátlással foglalkozó műsor, könyv, tájékoztató kiadvány... hogyhogy nem jut el a fiatalok agyáig? Egyáltalán: mi a francnak szexel az, aki nincs tisztában az alapvető dolgokkal? minek kell már 12-13 évesen szexuális életet élni???? Valamiről talán lemaradnak, ha nem teszik??? aztán csodálkoznak, hogy 20 éves korukra kiégnek és túl vannak 2-3 abortuszon.
2011. ápr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egészséges életmód is folyik a csapból mégis több az elhízott, magas vérnyomásos, cukros ember, mint korábban valaha. Egy dolog hallani, más felfogni és betartani a dolgokat.
2011. ápr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én 14éves voltam mikor elvesztettem a szűzességem,de tisztában voltam a dolgok súlyával(nem mellesleg meg a pasival 3 és fél évig együtt voltunk.)Én Anyuval rengeteget beszélgettem erről,mert engem érdekeltek a dolgok,sőt a menstruációról is.Itt vagyok 22 évesen se gyerekem se abortuszom nem volt/nincs.Barátnőmről másfél éve derült ki,hogy 6hónapos(!)Terhes.Nem hittem már akkor sem el,hogy nem tudta mi a szitu.Most egy 1éves kisfiú Anyukája viszont élete nincs.Én bulizni járok ő meg otthon van vele.Nem tudom felfogni ezeket a dolgokat.


Szerintem a fogamzásgátlás meg az egészséges táplálkozás nem egy súlyban vannak.

2011. ápr. 7. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!