Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olvastam egy ujságban, hogy...

Olvastam egy ujságban, hogy egy tizenéves lány nem mondta meg szüleinek, hogy terhes és csak akkor vették észre amikor megindult a szülés. Ilyen lehetséges?

Figyelt kérdés
2008. dec. 16. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Ez akkor fordulhat elő ha a szülőknek kb.semmi kapcsolatuk sincs a saját gyerekükkel...ha nem figyelnek rá és nem is érdekli őket mi van vele. Másképp kizártnak tartom hogy egy ANYA aki volt már terhes NE vegye észre az egyértelmű jeleket,,,,
2008. dec. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Nalunk a kozepiskolaban volt egy masik osztalyban egy vegzos lany, aki vegig jart suliba, senki nem tudott rola, hogy terhes, es az anyukaja jott az erettsegire reggel, es mondta, hogy a lanya nem jon erettsegizni, mert babat szult!!!!

Mindenki errol beszelt, es valos, es egyszeruen hihetetlen. Es en is gondolkodtam, hogy melyik lehet az a lany, es tenyleg lattam meg a suliban szules elotti heten, de elszoritotta a babat, ezt mondtak. Teljesen egeszseges a baba, es o is.

Ugyhogy akkor amit az ujsagban irtak, az is valos!

2008. dec. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem találkoztak min. fél évet csak amikor megindult a szülés akkor igen...:-D
2008. dec. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
mikor még gimis voltam, kb. 15 éve, akkor is volt egy olyan eset, hogy az egyik lány egyszer csak rosszul lett, átvitték a kórházba (közel volt a sulihoz) és jött a hír, hogy babája született. mi sem vettünk észre rajta semmit. a megdöbbentő az, hogy a lány végigcsinálta az össze tesiórát, sőt nyári táborban is részt vett, ahol kemény mezőgazdasági melót kellett végezni. úgy tudom, a babának semmi baja nem lett.
2008. dec. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is így járt az osztálytársam középiskolában :)

7hónapos terhesen szekrényt ugrott tesi órán.

Már mindenki kérdezgette hogy nem tán terhes, de tagadott nagyon. Az osztályfőnök behívatta az anyukáját, azt mondta az anyja, hogy azért ilyen a kislány mert olyan kis ducika lesz mint Ő . :))))

Decemberben kiderült, Január elején megszült:)

Ja, és a kedves apuka sem tudott semmit, gondolhatjátok, milyen amikor egyszer csak csöngetnek a kapun, és azzal a hírrel tér vissza a házba a "nagy" fiú hogy apa lesz.

2008. dec. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem barátnőm mesélte, hogy apukája orvos és mesélte, hogy van tudomás olyan esetről,amikor a MAGA A NŐ nem vette észre, hogy terhes....elkezdett nagyon fájni a hasa,kiverte a víz, azt hitte valami vírust elkapott, bement a kórházba ügyeletre, ahol mondták neki,oké pár óra múlva szülünk....na ez az,amit én nem hiszek el most sem,de a barátnőm bizonygatja,hogy de az ő apukája miért hazudna ilyen sztorit....ha ez igaz,akkor viszont eszem megáll,h vki 9 hónapig nem vágja le, hogy vmi nő a pocakjában....még ha meg is jön alatta egy ideig
2008. dec. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ez durva azért:D
2008. dec. 16. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!