Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés utáni székrekedésre...

Szülés utáni székrekedésre nektek mi vált be?

Figyelt kérdés
2hete szültem 3x voltam azóta nagywécén...iszonyatosan fáj,a csempét letudnám kapni a helyéről. Glicerines végbélkúpot vettem már tegnap de még azzal sem sikerül...

2012. júl. 17. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
10db elözőleg vízbe áztatott aszalt szilva.Egy kicsit gusztustalan,de tuti,hogy hatni fog
2012. júl. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Glicerines kúp és laevolac szirup, mellé sok gyümölcs (barack, szilva, stb.) Szülés utáni 6. nap sikerült először produkálnom, de utána is szenvedtem még egy darabig, tudom milyen rossz. (az a baj, hogy mást nem nagyon lehet a szoptatás miatt. esetleg még paraffin olajat inni, beöntés... de ezeket a végére hagynám)
2012. júl. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Laevolac szirup. Mondjuk én a gyerek miatt ittam, ő volt szorulásos, de nálam is hatott rendesen. :)
2012. júl. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tegnap amikor gyógyszertárban voltam,5féle ilyen gyógyszert,cseppet nézett nekem a gyógyszertáros és egyiket sem lehettt szoptatás alatt enni,inni,minegyiknél ott volt ellenjavallatként.

Amúgy sikerült kb. egy órája produkálnom valamit,de már hánytam a fájdalomtól......

2012. júl. 17. 14:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezért írtuk a laevolac-ot - azt lehet használni és hatásos is :)
2012. júl. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És a Laevolac szirupot nem ismerik abban a gyógyszertárban? Érdekes, mert azt még gyerekeknek is lehet adni. Menj másikba, és azt kérjél! :)
2012. júl. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Abszolút megértelek. Irgalmatlanul fájdalmas székrekedésem van, pedig már 5 hónapja szültem. Nekem sajna a Laevolac szirup sem vált be, pedig már a végén dupla adagot szedtem be. Laxbene gyógyszert is szedtem, az sem segített, nekem most, a Dulcolax gyógyszer segít, dupla adagban. Nem okoz a babámnál semmi gondot, pedig szoptatok. És még sok-sok helyi praktika, mint pl meleg víz reggel éhgyomorra, vagy tejcsi ivás után lekváros kenyér. Csak ezt módjával a gyerek miatt. Kezd javulni a helyzet, de a fenekem teljesen ki van készülve... meg én is. Sajnállak téged is, tarts ki!
2012. júl. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!