Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen a hasad szülés után?...

Milyen a hasad szülés után? Szép maradt? Tudsz toppot hordani akár? Ugyan olyan feszes a bőr mint régen? (főleg azoktól kérdek akinek null feleslege volt és toppokat hordott)

Figyelt kérdés
(mellesleg szülés után mindenkinek csúnya a pocakja?meddig?
2012. júl. 17. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem megmaradt,de én 23 kilot felszedtem ,most 50 kiló alig vagyok,de kis hasam maradt ami akkor látszik jobban ha ülök. egyik ismim szülés után két héttel már topban tolta a babakocsit,irigyeltem is rendesen!!:/ :)
2012. júl. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem maradt egy pici hasam, de a bőröm nagyon szép, nem nyúlt meg, ugyanolyan mint régen. Még a top is elmenne, de én nagyon kritikus vagyok magammal szemben, ezért így nem merném hordani. De tudom hogy tornával le fog menni.

Császárral szültem.

2012. júl. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én alig híztam terhesség alatt, de eleve nagy súllyal indultam neki. Nagyon vékony derekam van és pár dkg híján 4 kg-al született a kisfiam. Hatalmas hasam volt, így elég rendesen szétrepedtem. Most 19 kg-al vagyok kevesebb, mint mikor szülni mentem, de nagyon csúnya a hasam. A csíkok elég halványak, de látszanak, a bőr is meg van ereszkedve és van némi zsírfeleslegem is, szóval nem húzhatnék topot.:) De őszintén, ha szép, lapos hasam lenne, akkor sem hordanék. Zavarna, ha ki látszódna a derekam, jaj, pedig tizenéves koromban hogy imádtam őket!:)
2012. júl. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem nem repedt szét a bőröm, tornáztam terhesség közben és utána is, gyorsan le is ment minden rólam, sőt, azóta azzal idegelnek néhányan, hogy „túl” vékony vagyok (pedig ugyanannyi kiló vagyok már 16 éves korom óta, max. 2-3 kiló ingadoztam eddig). Ezt csak azért írtam, hogy nem híztam meg a terhesség alatt visszafordíthatatlanul, vagyis minden körülmény adott lenne, hogy ugyanolyan legyek, mint előtte.

A hasam állva remekül is fest, fel is vehetnék topokat… azonban ha lehajolok valamiért pl., akkor sajnos látszik, hogy a bőr nem ugyanolyan már, mint régen, szerintem elég csúnyán redőződik. Sajnos, nagyon úgy tűnik, hogy ez már ilyen is marad.

2012. júl. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vékony vagyok, striám nem lett, de lóg a bőröm picit, ezért utálom, ha kilóg a hasam - egyébként császár volt.
2012. júl. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ava87 ***** válasza:

Majdnem öt éve szültem, én nem mutogatnám már a hasam, nekem sajnos csúnya lett. Egyrészt nagyon csíkos, bár azzal még kibékülnék, de nagyon "megrogyott" a bőr alul.

Jó, én nem voltam régen sem csont sovány, de feszes voltam mindenhol, simán hordhattam olyan felsőket, amikből kint volt a hasam, jól álltak, csak általában nem S-es méretet viseltem, ennyi :) Hát most már nem lehetne ezt megcsinálni, ide szike kéne :S

2012. júl. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Rajtam már csak a szike segíthet... az meg nekem nem "módi",így maradt a másik lehetőség- majd bele hízom :-)


Üdv: 3 lányos,10hkm

2012. júl. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2 gyerek után simán tudtam haspólókat hordani. Ugyanúgy sikerült izmossá varázsolni a hasam 😊 Most várom a harmadikat ,remélem most is sikerülni fog. Mindkét terhességem alatt nagyon kevés jött fel ram . 52kg -vel lettem terhes és 60kg -vel mentem szülni. A második gyerek nagy is lett (4kg 60cm ) de sikerült utána is. Mondjuk én rendszeresen sportolok.
2017. dec. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!