Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek Peg Perego Pliko P3...

Akinek Peg Perego Pliko P3 sportkocsija van, válaszolna pár kérdésemre?

Figyelt kérdés

Használtan vettük és van egy-két dolog, amit nem értek:

1. A biztonsági öve olyan, hogy a háttámlához nem kell csatlakoztatni, csak mikor belebujtatom. Utána ki kell akasztani a támlából. Ez elég biztonságos a gyereknek? Nem bukik ki a kocsiból?

2. A kupoláját sikerült levenni a vázról, de magát a műanyagot nem tudom kibujtatni belőle. Azt nem lehet kiszedni, csak így lehet kimosni?

3. Ezelőtt egy lapra csukható kocsink volt, és azután ez kicsit olyan "lötyögős". Szóval a lapra csukható kicsit szilárdabbnak tűnt.Ilyenek az esernyő kocsik, vagy csak ez régi és azért?

4. Ha járdára megyünk fel, nem tudom megemelni a kocsi elejét, csak ha rálépek a testvérfellépőre. Csak én vagyok gyenge? Vagy erősebben is megemelhetem?


Előre is köszi a válaszokat!


2012. júl. 18. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Nem bukott ki belőle a gyerek, rendesen tartotta:)

2. Nem tudom, melyik műanyagra gondolsz, én teljesen szét tudtam szedni, hogy kimossam. Ha a tetején lévőre, ami a benéző ablak (vagy mi), akkor annak nem árt a mosás, én kimostam vele együtt.

3. Nem lötyög, pedig elég sokáig nyúzta a kicsi. Viszont a lapra csukható azért stabilabb, mert nagyobb felület tartja. Mozog, de azért elég stabil.

4. Nyugodtan lenyomhatod erősebben, de alapból meg kell találni azt a szöget, ahol megnyomod, hogy felemeld az elejét, akkor könnyen megy. De Vn ha gyorsan haladok, akkor általában rálépek, vagy visszabillentem a kocsit.


Összességében szeretem ezt a kocsit, sose volt vele gondom:)

2012. júl. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

A kupolánál arra a műanyagra gondoltam, ami magát az anyagot tartja, tehát amitől ilyen kupola formája van. Azt nem lehet kiszedni?

2012. júl. 18. 15:50
 3/4 anonim ***** válasza:
A kupola merevítőjét nem lehet kivenni, én is azzal együtt tisztítottam.
2012. júl. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. júl. 18. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!