Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek van Aqua Doodle játéka...

Akinek van Aqua Doodle játéka otthon, válaszolna?

Figyelt kérdés
Az Aqua doodle XXL color játékot néztem ki a lányomnak, de ha jól látom a dobozon, csak 1 db toll tartozik hozzá ami kéken fog. A dobozon lévő kislány pedig színes képeket rajzol. Most akkor csak kékkel lehet rajzolni, vagy színes tollakat pluszban kell hozzá venni?
2012. júl. 10. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy toll van hozzá, amibe vizet kell tölteni. Maga az a vászon, amire rajzol, az színes és ahogy a vizes tollal rajzol, úgy jelenik meg rajta az ábra. Épp ez benne a lényeg, hogyha bárhova máshova rajzolna a tollal, az csak víz, nem hagy nyomot. A vászon ha megszárad, eltűnik róla a rajz is. Nekünk nem a színes változat van, hanem a sima, a vászon fehér és ha a vizes tollal rárajzolunk, akkor kék színű lesz. Elég hamar meg is szárad egyébként.
2012. júl. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A vászon anyagától függ, hogy kék színnel vagy színesen jelenik meg a rajz, a tollba vizet kell tölteni, és úgy lehet használni.
2012. júl. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attol fugg melyik valtoztot veszed. Ha sineset akarsz akkor a "rainbow" valtozatot vegyed. Ott fent a sarokba az Aqua doodle alaltt irja, hogy rainbow (szivarvany).


[link]


Nekunk ilyen szivarvanyos van es szinesen rajzol ra a toll. Tartozik hozza 3 darab pecsetelo: csillag, felho es esocseppek; ket darab toll; egy vastag ecset es egy vizesdoboz amibe martani kell az ecsetet. Ha a classzikusat veszed akkor kekkel vagy pirossal fog rajzolni a vizzel toltott toll a matracra.

2012. júl. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, így már értem.

Akkor amit én kiválasztottam, az a színes fajta, [link]

És mivel két lányom van, egy plusz tollat beszerzek és rajzolhatnak :) Köszi még egyszer!

2012. júl. 10. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!