Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek spirálja van válaszolna...

Akinek spirálja van válaszolna pár kérdésemre?

Figyelt kérdés

Két és fél hónapja szültem a második babámat és ezt a fogamzásgátló módszert szeretném,de pár dologra kiváncsi lennék.

-Mennyire fájt amikor az orvos feltette?

-Utánna mennyi ideig véreztél?

-Volt-e a házaséletedben valami változás?

-Hormonos vagy sima?


2010. dec. 3. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem fájt, amikor feltették. Ennyi idővel szülés után még elég laza a méhszáj. Amúgy meg menzesz vége felé rakják fel, amikor szintén laza. Vérzést nem okozott. Talán 1-2 alkalom volt, amikor a kihúzószál megbökte a férjemet. Nekem sima volt, brutális vérzéseket produkáltam tőle, ezért a hormonosat ajánlom. Az mondják, a leghatékonyabb eszköz a mai piacon, és szinte teljesen m,megúszod vele a menzeszt.
2010. dec. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem hormonos van!Nagyon szeretem.Kellemetlen mikor felrakják,de nem fáj!Meg kb.2 perc!Viszont 10 hete tetettem fel és még mindig pecsételgetek,nem nagyon,de azért előfordul.A doki azt mondta akár fél évig is eltarthat!Kivárom,mert egyébként minden szuper!Házasélet tökéletes!Mensi nagyon kevés,görcs nélküli!Elég egy tisztasági betét!Hátrány:MARHA DRÁGA!Bár ha azt nézzük,hogy 5 évig hat,akkor nem is olyan drága,mert 5 év alatt más módszerek is kerülnek ennyibe!Ha van még kérdésed írj nyugodtan:)!
2010. dec. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

6 évig volt fent, amikor felrakta a doki kicsit fájt, amikor leszedte nem is éreztem. 28 napos ciklusaim volta, első 2-3 napban bővebb vérzéssel, utána csak kicsi.

Nem volt semmi változás a szexben.

Amikor leszedettem, rá 3 hónapraa lettem terhes újra.

nem tudom már miylen volt, még 2002-ben rakattam fel.

2010. dec. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!