Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rendkívüli gyermekvédelmi...

Rendkívüli gyermekvédelmi támogatás igényelhető/ megkapható ha a család nagyon szegény körülmények közt él, és télen tüzelőt nem tudnak venni/ ezt leszámítva pont megélnek?

Figyelt kérdés
Mit írjon az indoklásba? Egyedül álló anyukáról van szó.

2012. júl. 18. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyenkor nem pénzt adnak, hanem (télen) fát. De próbálkozni lehet :-(
2012. júl. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az nem értem,ha valakinek fára van szüksége,miért jobb,ha pénzt adnak helyette?

Mint írtam,tüzelő hiány van Náluk.

Mit írjanak a kérelemben az indoklásba?

Ha rendszeres gyermekvédelmit kapnak,akkor esélyes,hogy rendkívülit is megkapják?

2012. júl. 18. 16:06
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja,és nem csak tüzelő kellene,hanem télen (becsúszott) jön még egy gyerek,akire a fél éves koráig kellenének kis ruhák- babakocsi,kiságy megvan,de a ruhák nincsenek arra az időszakra.
2012. júl. 18. 16:10
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálunk ilyenre nincs támogatás, de kérdezd meg nálatok az önkormányzatnál.


Ha anyuka egyedülálló, kitől van a gyerek?

2012. júl. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akár kitől is lehet... Szerintem a volt élettársától. Néha szokott menni a gyerekek miatt.
2012. júl. 18. 16:26
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha tüzelőt szeretne,mit írhat majd az indokláshoz?
2012. júl. 18. 16:27
 7/9 anonim ***** válasza:
"Kevés a jövedelmem nem tudok télre tűzifát vásárolni"
2012. júl. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!! Remélem ebben az 1 mondatban leírva az indokot elfogadják.


Lenne még egy kérdésem: Ha egyszer igényli,akkor 1x kaphat x mázsa fát,és újra igényelnie kellene hogy megint kapjon,vagy ha 1x megigényli,kaphat 2-3 esetleg 4 alkalommal is?

2012. júl. 20. 12:47
 9/9 anonim válasza:
Fát nálunk nem adnak!Itt mindenképp nézik az egy főre jutó jövedelmet, ha már 5 ft-tal meghaladja nem kap !De meg fogják kérdezni hogy ha egyedülálló ki az apa, meg akkor miért tartotta meg, stb.....meg azt fogják tanácsolni hogy apukától gyerektartást kell kérni!Ami szerintem is jogos!!!!
2012. júl. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!