Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nyaralásra indulás napján...

Nyaralásra indulás napján tesztelek. Ha terhes vagyok mire kell figyelnem az úton és nyaralás alatt?

Figyelt kérdés

Wellneselni megyünk 1 hétre, 350 km-re, 1 évesemmel és apjávl:) szállodában fogunk lakni..

Hányingerem van folyton..tudok-e vele kezdemi valamit?

Ha kirándulni megyünk, lehet e gond a gyaloglás pl?


2012. júl. 19. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel van már egy gyereked, tudhatod, hogy a terhesség nem betegség. :) Semmi bajod nem lesz a gyaloglástól. Hányingerre állítólag jó a Canada Dry, én nem próbáltam. Algopyrint be lehet venni, ha fáj valamid. Ne igyál alkoholt, ne cigizz, és cipelje Apa a gyereket, bár otthon valószínűleg úgyis a Te feladatod lesz, attól sem lesz semmi bajod.

Sok sikert!

2012. júl. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jha, nem írtam, hogy előzőnél veszélyeztetett voltam, így feküdtem az első 13 hétben:( ezért most a kérdés...
2012. júl. 19. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!