Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért vállal harmadikat aki...

Miért vállal harmadikat aki szemmel láthatólag és saját bevallása szerint se bír a meglévő kettővel sem?

Figyelt kérdés
Nem roma, és nem olyan rossz helyzetű hogy megélhetésből vállalja. Akkor miért vállalja? Egyszerűen érdekel. Aki azt szeretné mindenáron leírni hogy foglalkozzak a magam dolgával, az ne is vegye a fáradságot hogy ide megfogalmazza.
2012. júl. 19. 16:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

És mi van, ha hiperaktív, impulzív, figyelemzavaros vagy bármi probléma miatt olyanok, amilyenek?

Kérdező! Velük laksz????

2012. júl. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem semmi ilyen nincs náluk. Én csak tudom, mert nekem a nagyobb gyerekem az. Nem erről van szó hogy ÉN MIT HISZEK hanem anyuka saját maga mondja ezt hogy hát sajnos nem bír velük mert ők ilyenek, és nekem! meg másnak milyen könnyű mert nekünk rendes gyereket dobott a gép....

Nem arról van szó hogy vasfegyelmet várnék el én is vagy bárki (meg a téma nem is ez hogy én mit tartok helyes nevelésnek) hanem hogy ha ő is látja hogy sok ez a kettő akkor minek egy harmadik főleg kis korkülönbséggel? És ők nem az egyetlenek...

2012. júl. 19. 20:12
 13/14 anonim ***** válasza:
És a te diagnosztizált hiperaktív gyermeked jobban viselkedik, mint az övéik? Na akkor tényleg baj van.
2012. júl. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát a vicc hogy igen! Az én fiam tudja hogy ugyanazért a dologért mindig ugyanaz jár, iszonyú következetesnek kell lenni vele sose fér bele egy kis lazulás vagy megingás mert duplája "üt vissza" mindegy ez a mi problémánk, nem is azért írom.
2012. júl. 19. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!