Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék? Lent

Mit csinálhatnék? Lent

Figyelt kérdés

Párom anyjára hiába szólok rá hogy ne beszéljen a gyerekkel pöszén mert úgy fog ö is megtanulni majd de mintha a falnak beszélnék. Ma ha 20x nem szoltam akkor egyszer sem! Már azon voltam kiveszem a kezéböl a leányt azt ide harag oda harag lesz*rom. Szoltam páromnak is hogy szoljon neki még velem morgott hogy miért vagyok bunkó. Azt is mondtam nekik hogy én nem fogom logopédushoz vinni meg ha kell fizetni is érte majd aki pöszén beszél vele az viszi meg fizeti is ez se nyert.

Mit tehetnék még?

Jah igaz még messze van hogy megtanuljon beszélni mert csak 6hetes lesz de akkor sem kell pöszén beszélni vele.

Szerintetek jogosan szoltam neki vagy nem?


2012. júl. 19. 16:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem irigylem az anyósodat... Egy ilyen pici babával mindenki gügyög. Ráadásul nagyon valószínű, hogy te fogsz a gyerekkel több időt tölteni, nem az anyós, tőled fog megtanulni beszélni, nem tőle.

Mellesleg a gyerek elég sokáig fog "pöszén" beszélni: az óvoda középső csoportjában mérik fel őket először. A logopédus pedig ingyenes.

2012. júl. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jogosnak talán jogos, de nem hiszem, hogy sokat érsz vele. Mi a pápával vagyunk így. Már 4 éves lesz a fiam, de még mindig az van, hogy pl. a köszönöm=töcönöm, ha hintáztatja, hacukamacuka van. Én már feladtam. A 79 éves nagypapám sem gagyogott neki soha. Nemrég volt az oviban értékelés, mondták, hogy még elég sok betűt nem tisztán ejt ki, ami egyébként még nem baj. Újra elmondtam a papának, hogy beszéljen normálisan a gyerekkel ezért, és már amúgy sem kisbaba. De következő alkalommal uugyanúgy
2012. júl. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De minden nap itt eszi a r*ssebb. Akkor is lehetne normálissan beszélni vele hogy még pici szerintem
2012. júl. 19. 16:52
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nos, a gyerekem pösze volt. A családban senki nem volt az, senki nem gügyögött neki. Ilyenkor kit hibáztassak?
2012. júl. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy gagyogott. Szerencsére csak hetente találkoznak. Ne idegesítsd magad, nem tőle fog megtanulni beszélni. :)
2012. júl. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Anyám is úgy látja ahogy én. Nem kéne pöszén beszélni hozzá. Hiába fog úgy beszélni engem k*vára idegesit
2012. júl. 19. 16:56
 7/14 A kérdező kommentje:
Idegességtöl elapadhat a tejem?
2012. júl. 19. 16:59
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez legyen a legkomolyabb dolog az életedben, amin idegeskedned kelljen... Kicsit paramami vagy
2012. júl. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne már.. ezt is rá akarod kenni?
2012. júl. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nyugiiii!!! Valószínűleg most kicsit jobban tombolnak a hormonok benned. Nekem is kb 5-6 hét körül jött ez elő. Nem azt mondom, hogy gagyogjon, az tényleg nem tesz sok jót. Csak legyél kicsit türelmesebb. Le fog róla szokni, mint ahogy arról is, hogy minden nap ott egye a fene. Hagyj neki időt, hogy kigagyogja magàt. Majd 2 hónap múlva, ha még mindig ezt csinálja, kérd meg szépen, hogy ne tegye. Nálunk már nem gagyog neki egyik nagyszülő sem :) most 3 hónapos
2012. júl. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!