Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék? Lent

Mit csinálhatnék? Lent

Figyelt kérdés

Párom anyjára hiába szólok rá hogy ne beszéljen a gyerekkel pöszén mert úgy fog ö is megtanulni majd de mintha a falnak beszélnék. Ma ha 20x nem szoltam akkor egyszer sem! Már azon voltam kiveszem a kezéböl a leányt azt ide harag oda harag lesz*rom. Szoltam páromnak is hogy szoljon neki még velem morgott hogy miért vagyok bunkó. Azt is mondtam nekik hogy én nem fogom logopédushoz vinni meg ha kell fizetni is érte majd aki pöszén beszél vele az viszi meg fizeti is ez se nyert.

Mit tehetnék még?

Jah igaz még messze van hogy megtanuljon beszélni mert csak 6hetes lesz de akkor sem kell pöszén beszélni vele.

Szerintetek jogosan szoltam neki vagy nem?


2012. júl. 19. 16:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Az idegességtől simán elapadhat a tejed! Tényleg lehetnek még ennél nagyobb problémáid is, kicsit nagyobb feneket kerítel a dolognak, mint kéne. :)
2012. júl. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem rá fogom hogy elapad a tejem..... Ezt csak kérdeztem mert ma 5 percenként kér enni a lányom. Amugy hiába kértem szépen ha most nem akkor késöbb se fogja megtenni.
2012. júl. 19. 19:56
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha a lányod pösze lesz, az nem azért van, mert a környezetéből egy ember gügyög vele. Épp úgy, ahogy abban a családban sem lesz pösze az a kisgyerek, akinek a nála pár évvel idősebb testvére még nem tanulta meg kimondani rendesen a szavakat. A nagytesót sem szokták eltiltani a kistesó közeléből csak azért, mert már 2-3 éve a cukort cukojnak ejti...


Az a gyerek sejpít/beszél pöszén stb, amelyik még nem jött rá a megfelelő hangképzésre. Ne táplálj hiú reményeket, hogy a te babádnál egyből minden hang klappolni fog, ha a mama is rendesen beszél vele. Ez nem ettől függ. A mama 1 ember az életében, és titeket tekint a szüleinek, titeket fog "leutánozni". Ha minden ember beszédhibás lenne, mert a nagyszülők gügyögtek nekik, "akkoj szöjnyű vijág jenne":)

2012. júl. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem növekedési ugrásra van, azért akar annyit enni. Ez pár napig eltarthat, de ne aggódj, a tejtermelés majd alkalmazkodik az új, megnövekedett igényhez. 6.-ik hét körül ez normális
2012. júl. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!