Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akik már repültek...

Anyukák, akik már repültek pici gyermekkel, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

A közeljövőben fogunk először repülni,"fapados" légitársasággal, az akkor 6 hónapos kisfiammal.Kérdésem az volna,hogy hogyan kell és mikor a babakocsit feladni?Az utasfelvételkor,mikor adom le a bőröndöt is?Be kell csomagolni valahogyan?Csak mert a reptérig még használnunk kell,tehát majd csak ott tudnék kezdeni vele bármit is. :S

A másik,hogy ha nem kérek elsőbbségi beszállást,jegy vásárlásakor,ugye a kisgyermekeseket előre veszik attól?Viszonylag régen repültem már,de én úgy emlékszem,hogy elsőbbséget élveztek a kisgyermekes utasok.

Válaszaitokat előre is köszönöm!


2012. júl. 20. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor megérkezel a reptérre utasfelvétel alkalmával leadod a bőröndöket. A babakocsi ahány részből áll, annyi cimkét kap. A gyerekkel általában előre engednek mindenkor. Ha nem, akkor kérni kell. A babakocsiból ki kell venni a gyereket, amikor átvizsgálják a fémdetektornál, de utána vissza is tudod tenni, és egészen a repülőik viheted. A gép aljánál össze kell csuknod, és csak a megérkezéskor (90%-ban a böröndöddel együtt) kapod vissza. Vagyis kézben kell vinned az összes kézicsomagoddal együtt- főleg Angliában szívtunk ezzel, ahol elég nagy távolságok voltak. Érdemes vinni ezért kengurút, és gurulós kézibőröndöt, amit nem kell vállon cipelni.
2012. júl. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a gyors válaszod!Még jó,hogy írtad ezt,mert nem terveztem vinni kengurut;de így mindenképpen beteszem a kézipoggyászba.Remélem nem lesz gond,ketten megyünk a babával;nem lesz egyszerű cipekedni vele :( .

Még egyszer köszönöm! :)

2012. júl. 20. 11:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden rendben lesz! Bármennyi vizet, tápot, tejet, főzeléket fel tudsz neki vinni, nem kötekednek, csak szúró próba szerűen bele kell kóstolni az ellenőrzésnél. Fel és leszállásnál meg itasd, ha tudod, mert akkor nem dugul be a füle, persze ha nem alszik :) Minél kisebbek, annál jobban bírják.
2012. júl. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attol is fugg mekkora a babakocsid. Nekunk quicksmart babkocsink van es azt felengedik a repulore kezipogyaszkent mert kicsire csukhato. Van hozza egy valtaska, osszecsukom es felviszem a gepre. Eddig meg nem szolltak erte soha pedig rayanair, austrian airline, british airways... el utaztam mar tobbszor is. A fapadosnal csak az a gond, hogy ha felviszem a fedelzetra a babakocsit akkor nem vihetek mas kezipogyaszt. De mivel a fejrem is utazik igy az o kezipogyaszaba belefert a gyerek kajaja meg cucca. Szoval ez attol is fugg mekkorara csukhato ossze a babakocsi. Ilyen a mienk es ekkora hozza a taska mint ami a nonek a vallan van:


[link]

2012. júl. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!