Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért pontozzátok le azt aki...

Miért pontozzátok le azt aki veletek nem egy véleményen van? Azért van ez az oldal hogy segítsünk egymásnak nem azért hogy rivalizáljunk. Miért kell ilyen ellenségesnek lenni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy semmit nem jelent a pontozás, de akkor is idegesítő.
2009. júl. 15. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert mindig vannak nagy okosok akik mindent jobban tudnak.Sajnos sokszor óriási hülyeségeket írnak be.
2009. júl. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze az más ha valaki tényleg hülyeséget ír vagy éppen nem kedves hangnemben válaszol. Ez oké. Nem is erről beszéltem
2009. júl. 15. 10:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem rég vagyok az oldalon.Kérdezek és válaszolok kb ugyan annyit.Én úgy gondolom hogy a pontozás joga a kérdezőé.Ő eltudja dönteni,hogy számára hasznos volt-e a válasz.Azok akik azért pontoznak,mert nekik nem tetszik a vélemény biztosan okosabbak.Szerintem mindegy hogy hány pontja,százaléka van az embernek,ha közben tud segíteni.Mikor kérdezek és nézem a válaszokat,nem nézem,hogy hány százalékos a válaszoló,nem az a lényeg.Aki pedig itt éli újra általános iskolás szintű versengéseit,egészségére!Biztosan ettől boldogabbnak érzi magát,akkor pedig már megérte,hisz jobb egy olyan mami aki boldogan ül a gép előtt,mint egy olyan aki morog egyfolytában...

És igen,nyugodtan tessék lepontozni!

2009. júl. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Á, hát ez egy örökösen visszatérő probléma.Van olyan is, aki lepontoz és még kritikát is ír hozzá, pedig a kérdésre kellene válaszolni...Van, hogy valaki nem tud valamit 100%osan, vagy másképp látja ; de ez az oldal nem a lojalitásról szól. Általában nem a kérdéskiíró a "ludas"; de olvastam olyan kérdést is, mire tök normális válaszok jöttek és 63 meg 71%os "elégedettség" volt szinte mindegyiknél. Na ott tudtam, hogy valaki unatkozik...De nagyon nagy százalékban a kérdező válaszokat szeretne megtudni, a válaszolók meg gyakran egymást "püfölik" :)))

2009. júl. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem fontos a pont, csak az embernek szarul esik hogy segíteni akar, erre lepontozzák. Nem is versenyezni akarok mert én is tojok rá magasról hogy hány %-on állok. Nem ez a lényeg hanem az hogy mások bunkóznak!!
2009. júl. 15. 10:43
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves 10:39-es! Látod ez a baj hogy mindjárt ellenszenves vagy a másikkal.
2009. júl. 15. 10:47
 7/8 anonim ***** válasza:

:)

Hagyjuk. Felpontoztam az előttem lévőt is:) Én csak leírtam a véleményemet, a tapasztalatomat. Jah, hogy az nem egyezik a tiéddel, én kérek elnézést:)

2009. júl. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Szerintem ez az oldal azért van, hogy különböző emberek tanácsokat kérjenek egymástól és ugyanígy különböznek a válaszok is.

Alapvető emberi dolognak kellene lennie, hogy elfogadjuk, hogy lehet, hogy valakinek más a véleménye, de ezért nem szabadna egymást lepontozni!


Akiben pedig ennyi emberi empátia és érzés nincsen, hogy nem tudja elfogadni ha valaki nem úgy gondolja mint ő, az szerintem nem ide valősi.

Mindannyian irunk dolgokat, de legyen a kérdező reszortja, hogy mi a hasznos és mi nem a számára.

Szerintem így lenne a helyes.

2009. júl. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!